10 bardzo rzadkich skinów o wartości powyżej 350 euro

10 bardzo rzadkich skinów o wartości powyżej 350 euro

Oto lista 10 skinów o wartości ponad 350euro/dolarów które najczęściej możemy spotkać tylko u profesjonalnych graczy lub zagorzałych fanów gry którzy mogą sobie na nie pozwolić lub mieli dużo szczęścia otwierając skrzynki.

1. Karambit (★ StatTrak™) | Szkarłatna sieć

Jeden z najpiękniejszych dostępnych w grze noży z technologią statrak, nawet wersja przetestowana w boju jest warta około 360euro.

10 bardzo rzadkich skinów karambitszkarlatnasiecstattrack-csgofan.pl

 

2. Bagnet (★) | Marmurkowy gradient

Kolejny bardzo ładny nożyk tym razem Bagnet o bardzo ładnie dobranej kolorystyce rzucający się w oczy Marmurkowy Gradient.

rzadkie skiny marmurkowygradient-csgofan.pl

 

3. AK-47 (StatTrak™) | Wulkan

tym razem najpopularniejszy karabin z gry cs:go czyli ak-47 skin o nazwie Wulkan z technologią stattrack zachwyca swoim wyglądem i estetyką wykonania.

rzadkie skiny ak47wulkanstattrack-csgofan.pl

 

4. P250 | Zagrożenie nuklearne

Czas na jeden z najdroższych skinów do pistoletu p250 a mianowicie Zagrożenie nuklearne dosyć niepozornie wyglądający skin jednak bardzo rzadki nawet bez technologii stattrack jako fabrycznie nowy skin jest warty ponad 355euro.

10 bardzo rzadkich skinów p250zagrozenienuklearne-csgofan.pl

 

5. Karambit Rzeź

kolejny nóż z serii Karambit tym razem w nieco innej kolorystyce.

rzadkie skiny-karambitrzez-csgofan.pl

 

6. AWP (StatTrak™) | BUM

Tym razem snajperka AWP aktualnie najdroższy skin do tej broni z technologią stattrack oczywiście zaraz po AWP Dragon Lore której wartość oscyluje powyżej 1000euro .

rzadkie skiny-awpbum-csgofan.pl

 

7.  Nóż składany (★) | Ultrafiolet

Kolejny nóż/kosa tym razem składany Ultrafiolet z piękną fioletową rękojeścią. Jego wartość ostatnio nieco wzrosła z racji że bardzo ciężko go zdobyć wzrost z około 300 euro na około 350.

rzadkie skiny-nozskladanyultrafiolet-csgofan.pl

 

8. Nóż motylkowy (★ StatTrak™) | Gradient

Czas na nóż motylkowy uwielbiany przez zarówno proplayerów jak i zwykłych graczy. Ten model gradientowy posiada technologię statrack.

rzadkie skiny-nozmotylkowygradient-csgofan.pl

 

9. M4A1-S (Pamiątka) | Arcydzieło

Ten skin do broni m4a1-s upamiętnia ESL One Cologne 2015 CS:GO Championship. Naprawdę przepiękna pamiątka którą nie pogardził by pewnie żaden gracz.

rzadkie skiny -m4a1sarcydzielo-csgofan.pl

 

10. AWP Dragon Lore

Na koniec najdroższy skin w grze o wartości powyżej 1000euro a mianowicie AWP Dragon Lore jeden z najbardziej pożądanych skinów do AWP w grze, którego raczej nie znajdziemy w sklepie steam.

awpdragonlore-csgofan.pl

 

Wartości powyższych skinów w rzeczywistości może się różnić ze względu na szybko zmieniający się rynek mogą one być warte mniej lub znacznie więcej niż zostało to przedstawione w artykule.

Kończąc podsumowanie 10 bardzo rzadkich skinów zachęcamy do pisania w komentarzach jak podobają wam się tego typu wpisy chcecie więcej zestawień ? a może macie jakieś własne propozycje ? Piszcie poniżej 🙂

Readers Comments (1)

  1. ja chcę dragon lore !!

Comments are closed.