Google Chrome dodatki związane z counter strike 2017

Google Chrome dodatki związane z counter strike 2017

 

1.Counter Strike Online

counter strike google chrome 1

Chciałbyś pograć w CSa ale nie masz steama albo nie masz kupionej gry ? Zawsze możesz skorzystać z darmowej aplikacji do google chrome o nazwie counter strike online, jest to przeglądarkowa wersja gry oczywiście bardzo okrojona ale zachowuje klimat gry. Potrzebny będzie również plugin o nazwie: Unity Web Player.

 

2.CS GO – Counter Strike Online HD wallpapers

counter strike google chrome 6

counter strike google chrome 2

Jesteś prawdziwym fanem cs’a ? dlaczego by nie ustawić sobie tapety w google chrome z naszą ulubioną grą. Dodatek pozwoli nam wybrać ciekawe tło w jakości HD z motywami z gry.

 

3. CS:GO Trade Helper

counter strike google chrome 3

Narzędzie przyśpieszające i ułatwiające wymianę między graczami szczególnie dla graczy counter strike. Pomaga nam wymienić skiny bezpośrednio w przeglądarce.

 

4. Counter-Strike Stream Browser

counter strike google chrome 4

Czym jest stream browser? Ten dodatek pozwoli nam oglądać streamy graczy bezpośrednio w przeglądarce, wybieramy tylko interesujący nas kanał/mecz i możemy cieszyć się oglądaniem streama bezpośrednio w przeglądarce.

 

5. Steam Inventory Helper

counter strike google chrome 5

Steam inventory helper udostępnia wiele narzędzi dla ekwipunku oraz rynku steam (powiadomienia o ofertach, kupowanie, oferowanie wymian, sprawdzanie cen i kilka innych ciekawych funkcji. Szczególnie przydatne jest pokazywanie cen przy przedmiotach więc można porównać wartości przedmiotów przy wymianie z innym graczem.

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.