Najlepsze mapy treningowe do cs:go cz.2 Luty 2017

Najlepsze mapy treningowe do cs:go cz.2 Luty 2017

W ubiegłym roku przygotowaliśmy dla was zestawienie map treningowych: https://csgofan.pl/2016/02/22/top-10-map-treningowych-z-warsztatu-do-gry-csgo-luty-2016/ w tym roku postanowiliśmy je nieco uaktualnić i zamieścić kilka nowych/starych pozycji które być może was zainteresują szczególnie te osoby, które chcą podnieść swoje umiejętności gry, refleks, celność a także wszelkie inne aspekty związane z grą.

 

mapy treningowe 1

1.  aim_devbeach

Maksymalnie dla 4 graczy mapa treningowa o bardzo ciekawym designu wyróżniająca się w stylu glass, dużo miejsc do ćwiczenia “movmentu” i strzelania zza barykad, przeszkód itp.

mapy treningowe 2

mapy treningowe 3

Link do mapy:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=863217273

 

2.Aim Botz – Training

Chyba najpopularniejsza mapa do treningu na której zresztą trenują pro playerzy, mnóstwo opcji konfiguracyjnych, można ćwiczyć celność, spray pattern i refleks. Pełny zasób treningowy na tej jednej mapie.

mapy treningowe 3

mapy treningowe 4

Link do mapy:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=243702660

 

3. Fast Aim/Reflex Training Map [SP vs Bot] / aimtraindriving

Na tej mapie często widać niektórych turniejowych graczy np. Kennys na streamie lub gracze 8cloud, bardzo dobra mapa do ćwiczenia refleksu, napływ botów z różnych stron a naszym zadaniem jest je zlikwidować.

mapy treningowe 5

mapy treningowe 6

 

Link do mapy:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=368026786

 

4. Training Center 1.5c

Centrum treningu to mapa pozwalająca wytestować wiele aspektów gry jak np. patrzenie z różnych kątów, możemy sprawdzać jak widać nas/przeciwnika. Oprócz tego możemy poćwiczyć normalnie celność, refleks, rzucanie granatów i mnóstwo innych rzeczy. Mapa jest ciągle zmieniana i aktualizowana aktualnie jest już wersja 1.5c po drodze trochę już ich było także warto od czasu do czasu zajrzeć na tą mapkę. Tytuł dla niej jest bardzo trafny bo trenujemy tutaj najważniejsze elementy gry.

mapy treningowe 7 mapy treningowe 8

Link do mapy:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=353366249

 

5. Prefire Practice – Dust2

Tytułowa mapa to doskonałe rozwiązanie do ćwiczenia tzw. Prefire czyli strzelania zanim zobaczymy przeciwnika w miejsca gdzie może się on znajdować. Służy ona do treningu na mapie dust 2 ale wyrobienie nawyku prefire i skanowania pozycji może nam się przydać na każdej mapie counter strike: global offensive.

mapy treningowe 9

mapy treningowe 10

Link do mapy:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=694731018

 

6. Hall | PAINTBALL ARENA

Duża hala do treningu, przede wszystkim przyciąga nietypowy design mapy, duża hala do paintballa gdzie możemy poćwiczyć czy to z botami czy ze znajomymi.

mapy treningowe 11

 

Link do mapy:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=515192965

7. Training – Blank

Kolejna nietypowa mapa treningowa a mianowicie Blank to co ją wyróżnia to biały kolor. Wraz z odpowiednim ustawieniem gry za pomocą komend można urozmaicić nasz trening.

mapy treningowe 12 mapy treningowe 13

Link do mapy:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=467786170

 

8. aim_cbble_rifle

Tym razem mapa typowo do treningu na Cobblestone, jeśli gramy turniejów-ki na tej właśnie mapie to warto poćwiczyć na aim_cbble_rifle.

mapy treningowe 14 mapy treningowe 15

Link do mapy:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=564248801

 

9.Aim King

Podobne mapy już były ta niewiele się od nich różni jednak jest nieco większa więc łatwiej nam poćwiczyć chociażby flickshooty czy skanowanie przez pudła/boxy. Styl mapy castle classic z broniami leżącymi na ziemi.

mapy treningowe 16

mapy treningowe 17

Link do mapy:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=497182260

 

10. aim_maze_sawedoff

Na koniec mapka do treningu z shootgunem z sawed-off oraz z pistoletem p250 w klimacie mapy Aztec. aim_maze_sawedoff to duży labirynt więc nadaje się również do zabawy ze znajomymi. Można tu łatwo poćwiczyć wyjścia ze strzałem czy strzały w zeskokach.

mapy treningowe 18 mapy treningowe 19

Link do mapy:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=695959736

 

Jeśli macie jakieś fajne mapki treningowe i chcielibyście się nimi podzielić lub uważacie że powinny się znajdować w naszym spisie to piszcie w komentarzach, postaramy się zrobić kolejne zestawienie i wybrać nowe mapki do treningu.

Readers Comments (2)

  1. LETMEKILLYOU SOFTLY 21 lutego 2017 @ 09:12

    Traing center wygląda ciekawie sprawdzę po pracy 😉

  2. Lucky Luck Shoot 20 lutego 2017 @ 11:48

    Świetne zestawienie

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.