Counter strike czas na zmiany czyli update maj/czerwiec 2017

Counter strike czas na zmiany czyli update maj/czerwiec 2017

Counter strike zmiany

Wprowadzenie:

Counter strike global offensive to gra bardzo szybko rozwijająca się w końcu gra w nią miliony graczy i zysk z samej tej jednej gry stanowi znaczną część dochodów valve. Znaczne poprawki i naprawy bugów, glichów są robione właśnie w zbiorczych dużych updatach raz w miesiąc czasem częściej czasem rzadziej. W tych właśnie updatach pojawiają się również wszelkie innowacja i próby udoskonalenia rozgrywki a także zarobienia przez firmę nowych pieniędzy. Dlatego w grze możemy ujrzeć różne rzeczy które nie są związane z rozgrywką jak odznaki, graffiti, wygląd rękawiczek. To wszystko elementy które mają na celu zdobycie nowych środków z gry. Ale oprócz takich drobiazgów podczas updatów dodawane są nowe mapy, modyfikacje parametrów broni lub również nowe bronie (np. rewolwer).

Counter strike zmiany Update Kwiecień 2017

Główny update był 25 kwietnia 2017 to raczej mała łatka w porównaniu z planowanymi aktualizacjami.

-Co ciekawego został usunięty dźwięk headshoota słyszany przez graczy z dużych odległości. Dźwięk jest teraz słyszalny tylko przez strzelca.

-Kolejną ciekawostką jest możliwość zapraszania do gry graczy z którymi najczęściej gramy nawet jeśli nie mamy ich w znajomych na steamie.

-naprawiony kilka konfiguracji serwerów krajów wschodnich

-Nieoficjalnie podobno dodano kilka modułów testowych odnośnie zmniejszenia fali graczy używających wspomagaczy, typu aimbot, wallhack. Moduł ten był przez nas opisywany w innym artykule odnośnie cheaterów.

-21 Kwietnia 2017 zmieniono szybkość wyciągania noży ponieważ został zauważony problem tego typu iż różne rodzaje skinów tej broni były wyciągane w różnym czasie (chodzi o czas animacji) w tej chwili został on zoptymalizowany i każdy nóż jest wyciągany w ciągu sekundy.

-wiele zmian wprowadzono również na mapach militia oraz Canals a także drobne zmiany na mapie cobblestone jak chociażby oświetlenie przy przechodzeniu z matrixa.

Counter strike zmiany Update Maj/Czerwiec 2017

-Planowane są zmiany odnośnie cheaterów, osób oszukujących na meczach turniejowych których liczba jest ogromna. Valve wciąż nie wymyślił dobrego rozwiązania które umiliło by rozgrywkę pozbywając się nieuczciwych graczy korzystających z wszelkiego rodzaju wspomagaczy.Dlatego jest to chyba najbardziej oczekiwana poprawka przez graczy którzy są już dawno zniechęceni nierówną grą jednak nie ma pewności czy przejdzie ona i zostanie zastosowana w grze.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.