Kolejka skinów warsztatu cs:go Maj 2017

Kolejka skinów warsztatu steam Maj 2017

Kolejka skinów

Kolejka skinów

Mamy końcówkę maja więc przygotowaliśmy dla was kilka oczekujących propozycji skinów do broni w counter strike global offensive. Kolejka skinów prezentowana poniżej została wybrana spośród około 150 skinów. Tym razem nie skupialiśmy się na konkretnych skinach do konkretnych broni ale na ogólnie najciekawszych naszym zdaniem projektach.

1.AWP | Exoskeleton (Chitin) 

Na start ląduje okładkowy AWP Exoskeleton z wyjątkowym designem i dbałością o szczegóły. Wzornictwo nieco nekromantyczne i być może nie pasujące do klimatu cs:go aczkolwiek skin zasługuje na wyróżnienie ze względu na dużą ilość pracy jaką autor w niego włożył. Dodatkowo powstało kilka modyfikacji broni w różnych kolorach w tym bardzo ładnie wyglądający bloody.

link do skina:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=931577250

 

2.Tri | DEAGLE // 3

Stylowe wzornictwo dla tego pistoletu jest to bardzo ciekawa alternatywa dla standardowego srebrnego skina, prezentuje się on całkiem okazale i zostały przygotowane dla niego już wszystkie wersje zużycia.

link do skina:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=931502476

 

3.Aloha | AUG

Aloha ładne kwiatki tak to może brzmieć jak nieco dziewczęca wersja broni aczkolwiek myślę że nie powstydził by się tego skina żaden gracz płci męskiej.

link do skina:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=931573326

 

4.TWO-EYED RAVEN – M4A1S

Wisienka na torcie dzisiejszego przeglądu czyli m4a1 raven pięknie prezentujący się skin z wzorem kruka oraz elementami upiększającymi na całości rękojeści i lufy. Raven wygląda naprawdę pięknie proponuję głosowanie na tego właśnie skina bo widać duży wkład pracy autora i dbałość o szczegóły.

link do skina:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=929317841

 

5.BLOODSPORT – FIVESEVEN

Five-seven pistolet jak niektórzy twierdzą o nieco kwadratowych kształtach ale to jest duży plus dla osób tworzących grafiki bo dużo łatwiej jest je nakładać i dopasować. Dobrze dopracowaną wersją skina do five-sevena jest voltaic ta wersja wygląda nieco jak wyścigówka formuły jeden lub pistolet ładowany na baterie z mnóstwem gadżetów. Jednak jest to bardzo ciekawy wzór obok którego nie można przejść obok bo dbałość o szczegóły jest tutaj na pierwszym miejscu.

link do skina:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=665920851

 

6.CZ75 | Deluxe

Jak już jesteśmy przy pistoletach za 500$ to skorzystaliśmy z okazji aby zaprezentować cz75 w ekskluzywnej wersji deluxe. Co go wyróżnia ? prostota jest to bardzo prosty skin bez zbędnych bajerów dlatego znalazł się on na liście, aby pokazać że proste skiny też mogą być ładne.

link do skina:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=931750100

 

6.UMP-45 | Hidden Dynasty

ump-45 hidden dynasty skin może niezbyt wyróżniający się aczkolwiek został dodany ze względu na autora, staramy się wspierać autorów różnych prac więc wybraliśmy losowo mało znanego autora skinów i ten właśnie skin.

link do skina:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=931700856

 

7.The Rubus | P250

Powrót do pistoletów pora na lekko różowy skin p250 rubus. Bardzo ciekawe wzornictwo dopracowana rękojeść broni i moduł ładujący. Zadbano również o wykończenie i detale na całości broni. Dodatkowo został dodany kod kreskowy w tylnej części broni.

link do skina:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=931785424

 

8.XM1014 | Buzz

Tym razem shotgun buzz w stylu nieco retro wygląda na strzelbę na aligatory lub krokodyl. Jednak jak na początkującego projektanta skinów efekt końcowy jest całkiem przyzwoity.

link do skina:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=931659619

 

9.COLONY01 – Custom

Colony to cała seria skinów można powiedzieć, że są to skiny sezonowe. Autor stworzył całą listę skinów i nazwał je właśnie colony warto odwiedzić poniższego linka bo skiny na prawdę prezentują się pięknie.

link do skina:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=756563042

 

10. MP7 FirebreathingGD

Pora na ostatni skin naszego zestawienia a mianowicie broń krótkiego zasięgu mp7 tego wyboru chyba nie muszę nikomu tłumaczyć wystarczy zajrzeć na link i popatrzeć jak bardzo ta broń jest dopracowana jest to topowy skin dzisiejszego przeglądu wygląda naprawdę bajecznie.

link do skina:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=931812330

Readers Comments (3)

  1. te skiny są boskie

  2. Tymoteusz Tuti 29 sierpnia 2017 @ 08:29

    Raven jest amazing

  3. Ciekawie napisany tekst, jaki jest niesamowicie przydatny. Gratuluję pomysłu.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.