Dreamhack Masters Malmo 2017 już w sierpniu

Dreamhack Masters Malmo 2017

 

dreamhack malmo 2017

 

Informacje ogólne:

Zbliża się termin jednego z najpopularniejszych turniejów counter strike global offensive na świecie a mianowicie Dreamhack którym tym razem zgodnie z zapowiedziami odbędzie się w Malmo od dnia 30 sierpnia 2017 do dnia 3 września 2017 czyli 5 dniowe rozgrywki o tytuł Dreamhack Master Malmo.

Pula nagród to 250 000$ (około 1 mln zł)

Jeśli ktoś wybierał by się na ten turniej to na prawdę warto z racji chociażby tego jak piękne jest Malmo i jak wiele ciekawych miejsc możemy tam zwiedzić przy okazji naszego pobytu.

Dreamhack malmodreamhack malmo

Więcej informacji na temat zakwaterowania i wykupienia biletów znajdziecie na stronie:

https://masters.dreamhack.com/malmo/

 

Jakie drużyny wezmą udział ?

Wszystkie światowe sławy sceny counter strike: global offensive takie jak:  Gambit Esports, Immortals, Natus Vincere, Astralis, FaZe Clan, Fnatic, SK Gaming, North i wiele innych a także oczywiście Polska drużyna Virtus.Pro której kibicujemy i życzymy powodzenia.

 

Bilety nadal w sprzedaży

Patrząc na rozkład areny bilety szybko się sprzedają więc jeśli planujemy wyjazd do Malmo i chcemy dobrą miejscówkę to lepiej się pośpieszyć na dzień dzisiejszy rozkład areny zobaczymy na screenie poniżej a bilety zamówimy między innymi na stronie:  http://www.ticketmaster.se/event/458375

Co warto wiedzieć ?

Malmo to ponad 300 000 mieszkańców różnych narodowości, trzecie co do wielkości w Szwecji to miasto jest wręcz stworzone dla turystów przyciąga szczególnie jego nocny klimat blaski świateł i neonów pokazują, że to miasto po prostu żyje nocą (night live). Sam turniej będzie streamowany w kilku językach przez znanych komentatorów e-sportowych takich jak: Alex “Machine” Richardson, Sue “Smix” Lee, Pala “Mantrousse” Gilroy Sen. Szesnaście drużyn zmierzy się o tytuł mistrza Dreamhack Malmo 2017 oraz 250,000$.

 

Jeśli ktoś wybiera się na turniej na który niestety redakcji csgofan.pl nie uda się w tym roku pojechać i chciałby zrecenzować dla nas cały pobyt i sam turniej to zapraszamy na naszą stronę na facebooku i wysyłajcie zdjęcia, relacje, ciekawostki związane z Dreamhack Malmo 2017.

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.