Dust 2 aktualizacja – nowa wersja mapy

dust 2 aktualiazacja long a

Dust 2 aktualizacja – nowa wersja mapy

 

Informacje:

Według doniesień Valve najbliższy update całkowicie zmieni wygląd jednej z najstarszej mapy w historii counter strike Dust 2.

Dust 2 jest najczęściej graną mapą w cs:go przez jednych uwielbiana przez innych znienawidzona głównie przez to, że gra na niej większość “hax’ów”. Istnieje duża szansa że odświeżony dust 2 wróci do puli map granych na majorach i turniejach międzynarodowych póki co testowane są bugi i nowe “udogodnienia” na mapie.

 

Najbliższy update:

Najbliższy update ma wprowadzić właśnie odświeżoną wersję mapy dust 2 na poniższych screenach zobaczyć możecie jak mniej więcej będą wyglądały zmiany. Oprócz tego ma wejść kilka innych drobnych poprawek i fixów. Bo niestety Counter strike nadal jest pełen bugów i backdoorów dla różnego rodzaju programów pozwalających oszukiwać w grze.

Dust 2 Aktualizacja:

Mapa jest praktycznie całkowicie odświeżona cały design mapy zmienił się diametralnie wprowadzając szereg różnych zmian takich jak dodatkowe elementy otoczenia(tu akurat dużo zmian), usunięcie  starych i mniej ważnych szczegółów (palący samochód od longa). Przez te zmiany zmieniają się również standardowe metody rzucania smoków, flashy i mołotowów znane przez wszystkich fanów mapy. Trzeba będzie dostosować się do nowych elementów na mapie i wymyślić nowe flashe, one way smoky itp. Zapraszamy do testowania nowego Dusta 2.

dust 2 aktualiazacja long a

middle ct dust 2 aktualizacja

middle dust 2 aktualizacja

 

Jak przetestować nową mapę:

Wchodzimy na steama klikamy prawym na naszą kopię zakładka Beta jak na poniższym screenie i wybieramy wersję 1.36.0.7 rc1

beta dust 2 aktualizacja

Readers Comments (1)

  1. Po cho…. ruszać dobrą mapę…

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.