Hellcase Black Friday darmowa kasa plus promocje

Hellcase Black Friday darmowa kasa plus promocje

Informacja:

Hellcase jak wiele innych serwisów skorzystało z okazji do eventu jakim jest Black Friday, i specjalnie dla wszystkich zarejestrowanych rozdaje darmowe środki oraz oczywiście zachęca do kupowania skrzyneczek w promocyjnych cenach. Tak więc zostały dodane dwa kody, jeden który umożliwiają zdobycie darmowej gotówki na konto a drugi dający 10% więcej przy doładowaniu konta na hellcase.

 

Kody Black Friday:

Aby zyskać dodatkowe środki na koncie wystarczy wejść w zielony plusik przy naszym nicku tak jakbyśmy chcieli doładować nasze konto (tak jak na obrazku poniżej) i w miejscu enter code wpisujemy nasz kod promocyjny.

Kod 1(darmowa gotówka na konto w losowej liczbie): BF2017

Kod 2 (10% więcej przy doładowaniu konta): BlackFriday2017

hellcase blackfriday

Informacje Dodatkowe:

Z promocji można skorzystać tylko dzisiaj czyli 24.11.2017, po tej dacie prawdopodobnie promocja zniknie i będziemy musieli czekać na nową. Dodatkowo zapraszamy wszystkich którzy jeszcze się nie zarejestrowali na hellcase a chcą darmowe skiny do przeczytania tego artykułu:

Piekielne promocje skinów czyli Hellcase

 

 

Readers Comments (2)

  1. aktualnie trwa promocja +110% wpłaty ale chyba tylko przez tydzień. Tylko najlepiej nie wykorzystywać teraz tylko za jakieś 2 tygodnie bo pewnie zmniejszyli drop-rate.

  2. Niestety się spóźniłem a chciałem taniego casa za 10$ ;/

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.