Homefront za darmo przez 24h (steam)

Homefront za darmo przez 24h (steam)

Homefront za darmo Promocja:

Podobna akcja jak kilka dni wcześniej z Xcom the bureau 

Tym razem popularny tytuł Homefront podobnie jak poprzednio było na HumbleBundle akcja dostępna jeszcze tylko przez 24 godziny więc trzeba się śpieszyć.

Wchodzimy na poniższy link i klikamy reedem, jesli nie posiadamy konta na shareonsale uzupełniamy podstawowe dane jak e-mail, imię itp. Na ekranie pojawi nam się klucz który możemy użyć bezpośrednio na steamie.

Link do promocji:

https://sharewareonsale.com/s/free-homefront-100-discount

 

Informacje o grze:

Homefront na steam normalnie kosztuje około 70zł czyli około 20$ przez 24 godziny możemy mieć go zupełnie za darmo. Poniżej opis gry homefront:

Jest to strzelanka fpp ze standardowym widokiem broni na ekranie jak np. w przypadku counter strike: global offensive czy 90% innych strzelanek. Homefront to FPS opracowany przez Kaos Studio jest to typowy shooter osadzony w niedalekiej przyszłości (rok 2027) w grze znajdziemy dosyć sporo typów różnorakiej broni palnej z lekkimi ulepszeniami w końcu to rok 2027. Oczywiście w grze oprócz standardowego single playera znajdziemy tryb multi dla wielu graczy. Jednak serwery gry lubią czasami płatać figle i możemy spotkać się z lagami spowodowanymi własnie przez serwer. Homefront to ciekawa produkcja w której znajdziemy sporo przerywników filmowych, także gra ma dosyć rozbudowaną fabułę co dla fanów normalnego “naparzania” i zabijania wszystkiego co się rusza może być nieco nudne. Gra ma mieszane oceny na różnych platformach lecz póki można ją zdobyć za darmo to dlaczego by nie skorzystać i nie pograć w tego nowatorskiego FPS’a. Dodatkowym atutem homefront jest zabezpieczenie przed hackami, botami, których być może wiele się nie pojawi z racji niezbyt dużej sprzedaży tej gry. Oprócz tego znajdziemy też osiągnięcia steam, brak jednak kart kolekcjonerskich których byśmy mogli użyć do zwiększenia naszego poziomu na steamie.

 

Wymagania sprzętowe gry:

Homefront za darmo ale czy mój sprzęt go w ogóle uciągnie? Jeśli postawiłeś sobie to pytanie to nie ma się o co martwić gra nie ma zbyt wygórowanych wymagań i można ją uruchomić na średniej klasy Pc lub laptopie.

Minimalne wymagania:

System: Windows XP, Windows Vista lub Windows 7
Procesor: Intel Pentium Core 2 Duo 2.4 GHz lub AMD Athlon X2 2.8GHz
Pamięć: 2 GB RAM
Grafika NVIDIA GeForce 7900GS lub przykładowo: ATI Radeon 1900XT
10 GB miejsca na dysku.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On TwitterVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram