Homefront za darmo przez 24h (steam)

Homefront za darmo przez 24h (steam)

Homefront za darmo Promocja:

Podobna akcja jak kilka dni wcześniej z Xcom the bureau 

Tym razem popularny tytuł Homefront podobnie jak poprzednio było na HumbleBundle akcja dostępna jeszcze tylko przez 24 godziny więc trzeba się śpieszyć.

Wchodzimy na poniższy link i klikamy reedem, jesli nie posiadamy konta na shareonsale uzupełniamy podstawowe dane jak e-mail, imię itp. Na ekranie pojawi nam się klucz który możemy użyć bezpośrednio na steamie.

Link do promocji:

https://sharewareonsale.com/s/free-homefront-100-discount

 

Informacje o grze:

Homefront na steam normalnie kosztuje około 70zł czyli około 20$ przez 24 godziny możemy mieć go zupełnie za darmo. Poniżej opis gry homefront:

Jest to strzelanka fpp ze standardowym widokiem broni na ekranie jak np. w przypadku counter strike: global offensive czy 90% innych strzelanek. Homefront to FPS opracowany przez Kaos Studio jest to typowy shooter osadzony w niedalekiej przyszłości (rok 2027) w grze znajdziemy dosyć sporo typów różnorakiej broni palnej z lekkimi ulepszeniami w końcu to rok 2027. Oczywiście w grze oprócz standardowego single playera znajdziemy tryb multi dla wielu graczy. Jednak serwery gry lubią czasami płatać figle i możemy spotkać się z lagami spowodowanymi własnie przez serwer. Homefront to ciekawa produkcja w której znajdziemy sporo przerywników filmowych, także gra ma dosyć rozbudowaną fabułę co dla fanów normalnego “naparzania” i zabijania wszystkiego co się rusza może być nieco nudne. Gra ma mieszane oceny na różnych platformach lecz póki można ją zdobyć za darmo to dlaczego by nie skorzystać i nie pograć w tego nowatorskiego FPS’a. Dodatkowym atutem homefront jest zabezpieczenie przed hackami, botami, których być może wiele się nie pojawi z racji niezbyt dużej sprzedaży tej gry. Oprócz tego znajdziemy też osiągnięcia steam, brak jednak kart kolekcjonerskich których byśmy mogli użyć do zwiększenia naszego poziomu na steamie.

 

Wymagania sprzętowe gry:

Homefront za darmo ale czy mój sprzęt go w ogóle uciągnie? Jeśli postawiłeś sobie to pytanie to nie ma się o co martwić gra nie ma zbyt wygórowanych wymagań i można ją uruchomić na średniej klasy Pc lub laptopie.

Minimalne wymagania:

System: Windows XP, Windows Vista lub Windows 7
Procesor: Intel Pentium Core 2 Duo 2.4 GHz lub AMD Athlon X2 2.8GHz
Pamięć: 2 GB RAM
Grafika NVIDIA GeForce 7900GS lub przykładowo: ATI Radeon 1900XT
10 GB miejsca na dysku.

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.