Counter Strike Global offensive aktualizacja (1.36.3.0-rc1)

aktualizacja (1.36.3.0-rc1)

Counter Strike Global offensive aktualizacja (1.36.3.0-rc1)

Miniupdate – czyli mini poprawka do gry

Valve jak zwykle nie pozostawia graczy counter strike bez nowości tak jest i tym razem aktualizacja (1.36.3.0-rc1).  Wprowadza pewne drobne nowości które ocenią sami gracze. Łatka weszła 20.03.2018 i niestety nie wprowadza żadnych nowości odnośnie antycheatów.  Co myślę, że aktualnie jest największym problemem i zmorą wszystkich graczy counter strike. Jest to prawdopodobnie główny czynnik opuszczania gry i przerzucanie się na inne strzelanki.

aktualizacja (1.36.3.0-rc1)

Przejdźmy do samego patcha co takiego się zmieniło ?

  1. Naprawiono błąd z mapami z warsztatu które zostały usunięte a nadal pozostawał wpis w bazie przez co dociągały się z serwera z błędami czasami crashując całą grę.
  2. Negav broń przez niektórych uważana za najbardziej bezużyteczną broń w grze która już dawno powinna zostać zastąpiona. Przez innych wykorzystywana do trollowania. Jeszcze inni nigdy jej nie użyli ale przejdźmy do konkretów. Głowna zmiana to cena negava która zmienia się na 1700$ czyli mniej więcej tyle ile wydamy na mp7. Może mieć to wpływ na rundy force-buy.
  3. Poprawiona celność powyżej borni przy strzelaniu burst czyli trzymając lewy przycisk myszy to dosyć zaskakująca decyzja valve która może przyczynić się do częstego wyboru tej broni obyśmy nie mieli sytuacji jak ze sławetnym rewolwerem r8.
  4. Zmniejszono za to niszczycielską moc tej broni przy starciu z kamizelką i hełmem penetracja została zredukowana.
  5. Szybkość podczas strzelania została również zmniejszona kosztem celności naszego negava

Jak widać główny aspekt całej miniłatki to zmiana parametrów negava który być może teraz będzie znacznie częściej wybieraną broni podczas matchmakingów lub być może nawet gier na bardziej poważnych turniejach oczywiście o ile nie kolejna łatwa nie zmieni lub nie przywróci starych ustawień.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.