Hazard w cs:go upada kolejna aktualizacja valve

csgohazard update gamdom hellcase

Hazard w cs:go upada kolejna aktualizacja valve

Aktualizacja Cs:go 30 marca 2018

Aktualizacja z 30 marca to raczej nie prima aprilisowy żart, a kolejny “świetny” pomysł jak uprzykrzyć graczom grę. Szczególnie tym którzy uwielbiają swoje skiny tradować lub grać o nie na stronach z ruletkami, crashem, jackpotami itp serwisami. Dobrze a w czym dokładnie jest problem co takiego zmieniła ostatnia aktualizacja?

Ponowny handel otrzymanymi przedmiotami może nastąpić po 7 dniach

Tak więc serwisy które zdobędą skiny od graczy nie będą mogły ich oddać graczom przed upływem tygodnia.

Oczywiście od razu po aktualizacji zrobił się dosyć duży szum odnośnie updata, newsy, filmiki i streamy. Wypełnione głównie negatywnymi komentarzami w stostunku do valve opanowały fora, blogi i kanały yt. Gracze potracili część skiny ze stron, które nagle zwinęły interes tak więc cała ekonomia zbudowana na gamblingu powoli upada. Jeśli w krótkim czasie valve nie podejmie decyzji o kolejnej zmianie tym razem w drugą stronę to jak podejrzewa wielu streamerów i graczy rynek steam zacznie szybko upadać. W tej chwili liczba graczy zaczyna dosyć szybko spadać a tym samym rośnie popyt na pubga. Czyżby szykował nam się upadek cs:go ? Jednej z najlepszych strzelanek ostatnich lat.

 

Serwisy Gamblingowe ze skinami

Aktualizacja uderzyła głównie w serwisy gamblingowe, które teraz mają problem z wypłacaniem skinów a tym samym dla graczy są nierentowne. Gamdom, csgoroll, hellcase i inne tego typu serwisy które opisywaliśmy tutaj:

W tej chwili albo zwijają żagle albo ich praca jest bardzo spowolniona tak więc praktycznie nie ma tutaj miejsca dla małych graczy wpłacających drobne skiny poniżej 10$. A niektóre po prostu znikają bez śladu razem ze skinami graczy. Więksi gamblerzy przerzucili się częściowa na pubga a częściowo na inne gry zostawiając sobie furtkę do dalszego funkcjonowania w hazardowym świecie. Przykładowo na gamdomie aktualnie skiny z cs:go można wybrać tylko takie jak na poniższym screenie:

Hazard w cs:go tradeban 30.03.2018

Zagłębiając się dalej w wątek Hazard w cs:go miał być przeszłością po zamknięciu serwisów typu csgodouble a ruletki tego typu zaczęły zalewać internet. Tak więc nie stawiajmy jeszcze kropki nad “i” być może wszystko się jeszcze zmieni w najbliższych czasie.

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.