Galactic Civilizations II: Ultimate Za darmo na Steam

galactic civilization 2 za darmo na humble bundle

Galactic Civilizations II: Ultimate Za darmo na Steam

 

Galactic Civilizations II opis promocji

Popularna strategia w iście kosmicznym stylu w wersji ultimate czyli wzbogacona o dodatki w serwisie humble bundle za darmo. Jest to oczywiście wersja Pc na platformę steam. Gra w sklepie steam kosztuje około 19$ tak więc super promocja ograniczona czasowo. Serwis humble rozpieszcza swoich klientów takimi właśnie promocjami oraz paczkami gier w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Galactic Civilizations II Opis gry

Strategia turowa w futurystycznym świecie z grafiką 3d i nowym silnikiem graficznym w stosunku do poprzednika. Co prawda jest już wersja Galactic Civilizations 3 ale warto wrócić parę lat wstecz i chociażby zobaczyć zmiany. Jeśli chodzi o fabułę gry to mamy 23 wiek, czas ekspansji Imperium Drengin. Rozpoczyna się walka z prastarą cywilizacją Dread Lords. Fani serii na pewno będą chcieli sami odkryć tajniki kampanii tak więc myślę iż większa ilość informacji na temat tej gry jest zbędna.

Gra z końca 2011 roku tak więc nie ma zbyt wygórowanych wymagań co do komputera. Bez trudu uruchomimy ją na starszych komputerach typu Athlon 1Ghz, 512 MB ramu oraz 2 GB miejsca na dysku. Należy jednak pamiętać przy instalacji gry na systemie windows xp aby system miał zainstalowany service pack 3. W przeciwnym wypadku mogą być problemy z jej uruchomieniem. Gra działa nie tylko na starych maszynach bez trudu powinniśmy uruchomić ją również na windows 10 w trybie kompatybilności z windowsem 7. Należy również pamiętać o bibliotekach directx w wersji 9.0 o czym zostaniemy powiadomieni przez plfatormę steam jeśli takowych nie będziemy aktualnie posiadali.

Jak zdobyć ?

Wchodzimy do serwisu humble bundle z linka tutaj: Galactic civilization 2 ultimate

Jeśli nie mamy konta rejestrujemy się w serwisie Humble Bundle a jeśli posiadamy konto wystarczy się zalogować kliknąć przy grze add to cart. Przejść do naszego konta keys i reedem i powinien nam się wyświetlić klucz do platformy steam. Uzyskany klucz wpisujemy oczywiście bezpośrednio na steamie i aktywujemy.

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.