Road To GG League 2018 STAGE-3 GDAŃSK LAN

road2ggleague 2018 gdańsk lan

Road To GG League 2018 STAGE-3 GDAŃSK LAN

Informacje o Turnieju:

19 maja 2018 rozpoczął się turniej road to gg league do którego kwalifikacje odbyły się około miesiąca wcześniej. Pula turnieju to 10,000 zł plus przepustka do kolejnej edycji tzw. Stage natomiast ostatni poziom turnieju to finały w których pula wynosi 100 000 zł. Tak więc jest o co walczyć oraz świetna okazja by pokazać się w coraz to bardziej rozległym świecie e-sportu. Kolejne miejsce rozgrywek to Zielona Góra tuż po dniu dziecka (2-3.06.2018). Jeśli chodzi o opłaty wpisowe to kwota 50 zł na drużynę a maksymalna liczba drużyn to 64.

Turniej Finałowy ma się odbyć w Poznaniu jak już wspomnieliśmy z główną pulą 100 000 zł!

 

Turniej LAN

Turnieje tego typu to świetna okazja dla graczy którzy chcieli by zaistnieć w świecie e-sportu a do tej pory nie mieli okazji. Na wielu forach pojawiły się poszukiwania do teamów oraz wspólne treningi. Coraz więcej takich imprez lanowych sprawia iż esport rozwija się bardzo szybko a szczególnie jeśli chodzi o scenę kultowego już counter strike global offensive. Oprócz LAN-ów warto rejestrować swój udział na turniejach w serwisie faceit o którym już pisaliśmy artykuł. Można na nim zagrać z całą swoją drużyną i powalczyć na nieco innych zasadach. Dodatkowym atutem jest lepszy system antycheat. Zresztą używają go największe sławy e-sportu, faceit wypiera powoli standardowe matchmakingi głównym powodem tego jest większy tickrate: 128 (standardowy to 64) niż na turniejach bezpośrednio w grze. Na Faceit mamy dostęp do różnych drabinek w tym np. unranked, który polecamy na rozpoczęcie przygody z faceitem.

 

Gdzi się zapisać ?

Jesteś zainteresowany turniejem, chcesz się zapisać z drużyną ? Poniżej wstawiam najważniejsze linki informacyjne dotyczące zarówno turnieju jak i gdzie możemy oglądać stream.

zapisy: http://ggleague.pl/zapisy/

stream: https://www.twitch.tv/goodgame_league

kanał na yt: https://www.youtube.com/channel/UCxz2z8h-bTmPous3qhQuklw/featured

Na kanale yt możemy zobaczyć już kilka relacji z gierek oraz zasubskrybować kanał. Co prawda może nie są to aktualne filmy ale możemy zobaczyć jak mniej więcej wygląda taka rozgrywka i na jakim poziomie.

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.