CSGO & Gamdom Hazard CSGO Nadal działa !

gamdom

CSGO & Gamdom Hazard CSGO Nadal działa !

Ostatnia Aktualizacja Valve

Po ostatniej aktualizacji Valve większość stron hazardowych związanych z cs:go straciła żywot. Stało się tak gdyż strony przestały być po prostu opłacalne w związku z aktualizacją: https://csgofan.pl/2018/04/hazard-w-csgo-pubg-top/

W lekkim skrócie chodzi o to iż jeśli wymieniliśmy jeden przedmiot z innym graczem to możemy go wymienić ponownie dopiero po 7 dniach. Co dla wymieniających często przedmioty i grających chociażby w ruletkę czy crasha jest wielkim utrudnieniem.

Nie wszystkie serwisy poległy

Część serwisów nadal działa, niektóre nawet całkiem sprawnie chociażby Gamdom lub znany ze skrzynek hellcase. Jednak ta druga strona ma spore problemy z wypłatą skinów cs:go za to dota 2 działa be zarzutów. Niestety poległy duże serwisu oferujące chociażby pokera za skiny cs:go ora wiele ruletek. Niewielka ilość przerzuciła się na skiny do doty 2, pubga i h1z1 lub bitcoina ewentualnie ethereum. Ale jeśli chodzi o kryptowaluty to są do tego zupełnie inne i bardziej popularne serwisy nie związane z cs:go.

Gamdom

Ta strona działa od ponad 2 lat bez większych problemów jednak po aktualizacji miany musiały nastąpić. Mianowicie znacznie ciężej jest zdobyć tutaj skiny do gry cs:go. Są one dodawane od czasu do czasu ale nie liczmy tutaj na skiny wartości 1 dolara czy mniej chodzi raczej o kosy czy drogie skiny powyżej 20 dolarów. Aktualnie możemy zagrać o tanie skiny do doty 2 lub h1z1 wymiany są niemal natychmiastowe bot zaprasza nas do wymiany w ciągu 5 minut od kliknięcia wypłaty. Gamdom ma mnóstwo różnych bonusów za wpłaty. Upewnij się również iż skorzystałeś z darmowej gotówki za wpisanie kodu: csgofan oraz dodaj nick steam: gamdom.com aby zyskiwać podwójnie. Poniżej przedstawiamy dowody wypłat. Jeszcze jednym  plusów gamdoma jest niewątpliwie możliwość wpłat i wypłat za pomocą bitcoina, który nadal jest bardzo popularną kryptowalutą. Jak to się stało, że gamdom przetrwał batalię ? odpowiedzią może być bardzo duża liczba botów wypłacających skiny w serwisie. Autorzy nie skupili się na jednym czy dziewięciu botach a na liczbie bliskiej lub przekraczającej tysiąc kont steam. Tak więc wymiany są dużo bardziej sprawne i mniejsza szansa iż tyle kont nagle dostanie bana od valve.

gamdom wygrane

 

Dowody wypłat z gamdoma i hellcase

dowody wypłat gamdom

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.