Sierpniowe Aktualności ze świata CS:GO

csgo aktualności sierpień 2018

Sierpniowe Aktualności ze świata CS:GO

Co w świecie cs:go piszczy

Najlepiej sprzedająca się gra

1.Counter Strike Global Offensive na liście 10 najlepiej sprzedających się gier 2017 roku. Gra zajęła 3 miejsce zaraz po Overwatchu i Pubgu. Zysk ze sprzedaży gry przekroczył 340 milionów dolarów jest to i tak o połowę mniej niż zdobywca pierwszego miejsca Playerunknown Battlegrounds. Jednak i tak cs nadal jest w czołówce najlepiej sprzedających się gier.

Petycja o aktualizację gry

2.Petycja o cofnięcie ostatniej aktualizacji. Na pomysł wpadł jeden z użytkowników steamcommunity a mianowicie chodzi tutaj o wpływającą na handel i hazard aktualizację o której pisaliśmy tutaj:

Hazard w cs:go upada kolejna aktualizacja valve

Aktualizacja utrudnia graczom handel gdyż po wymianie z danym graczem nie możemy otrzymanego przedmiotu wymienić ponownie przez 7 dni. Oczywiście aktualizacja była wycelowana w serwisy gamblingowe ale gracze w tym kilku znanych z profesjonalnej sceny chciała by stan sprzed aktualizacji. Valve zauważyło akcję i jeden z pracowników napisał nawet na twiterze iż widzą tą wirtualną petycję jednak sądząc po tonie wypowiedzi raczej nic z tym nie zrobią. Jeśli jednak chcecie podpisać się pod petycją zapraszamy pod adres: https://www.change.org/p/valve-corporation-revert-to-old-cs-go-trading-rules/u/22737652

Najpopularniejsza ranga w cs:go

Pewnie zastanawialiście się czasem na jakiej randze w cs:go jest najwięcej graczy a na jakiej najmniej ? Oczywiście nikogo nie zdziwi raczej że najmniej jest rozdysponowanych najwyższych rang a mianowicie Global Elite jest ich nieco ponad pół procenta. Zaraz potem jest druga najwyższa ranga tzw. Supreme i LEM czyli Legendary Eagle Master. Ale jeśli już przebiliśmy barierę “Orzełków” to sprawa już nie jest tak jednoznaczna bo zaraz potem tabela się odwraca i najniższa ranga a mianowicie silver 1 wkracza na podium. Tak więc można by teoretycznie rzecz biorąc rzec iż łatwiej nam będzie uzyskać rangę Szeryfa zwaną potocznie “Big star” niż silvera 1. Najwięcej graczy znajdziemy na randze Gold Nova 3 bo aż 9% wszystkich graczy a nieco niżej rangi Gold nova 2 i Gold nova 1. Tak więc rangi Gold stanowią ponad jedną trzecią wszystkich rang w grze a dokładniej 34,68%.

dystrybucja rang csgo

Liczba graczy w grze

Mimo zeszłorocznej pięknej sprzedaży przekraczającej zysk 300 mln dolarów gra cs:go coraz bardziej pustoszeje. Z jednej strony są to protestujący odnośnie gamblingowej aktaulizacji gracze z drugiej osoby, którym za pewne nie spodobał się nowy design i nie bardzo wiedzą jak można go wyłączyć. Gdyż Valve nie dało jasnej możliwości zmiany gry na stary wygląd chociażby w opcjach gry. Można to zrobić za pomocą komend startowych dopisując komendę: -scaleform w opcjach uruchamiania gry na steam. Jednak podobno ma to działać na krótko. Problem z całą panoramą nie jest oczywiście z wyglądem gry, który jest naprawdę fajny i ułatwia grę. Chodzi głównie o to iż większość graczy szczególnie posiadających wolniejszy sprzęt nie jest w stanie grać z nowym interfejsem. Spadki fps rzędu nawet 50 to totalna katastrofa dla kogoś kto i tak gra na najniższych detalach. Oczywiście nie dzieje się tak w każdym przypadku jednak jest to póki co nierozwiązany problem.

liczba graczy w csgo spada

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.