Counter Strike Global Offensive od teraz za Darmo

csgo danger zone

Counter Strike Global Offensive od teraz za Darmo

Free to Play Counter Strike

Jeszcze dwa dni temu zastanawialiśmy się co przyniesie nam mikołaj w świecie counter strike global offensive. Gracze domniemali mnóstwa różnych zmian jak operacje, nowy system antycheat, nowe mapy, nowe skiny, nowe casy itp. Valve jednak zaskoczył nas czymś innym a mianowicie gra od dnia dzisiejszego staje się Free to play czyli może w nią zagrać każdy bez kupowania. Wystarczy posiadać konto steam i po prostu wybrać grę ze sklepu i w nią zagrać. Zwiększy to na pewno ilość graczy grających w cs:go dla których barierą była cena gry. Już teraz widać ogromny wzrost aktywności związany z grą i jej pobraniami. Obawiamy się jednak iż wzrośnie też liczba cheatów gdyż jak wiadomo teraz robić konta będzie można masowo. Miejmy nadzieję iż valve przygotowało także i w tym kierunku jakieś rozwiązanie.

Pozostali gracze csgo

Osoby, które kupiły csgo kilka dni temu mogą być bardzo zawiedzione iż wydały pieniądze bez potrzeby lub kupiły grę jako prezent mikołajkowy. Z tego względu Valve przygotowało małą rekompensatę dla już istniejących graczy a mianowicie specjalna odznaka lojalności oraz status prime dla wszystkich aktualnych graczy. Nawet jeśli nie mieliście statusu prime do tej pory po zalogowaniu zostanie on wa automatycznie przyznany (oczywiście jeśli kupiliście grę przed 6 Grudnia 2018 dotyczy to także tych którzy nie podali swojego numeru telefonu w ustawieniach konta).

loyality badge odznaka za lojalność csgo

Pozostałe nowości z aktualizacji – Danger Zone

Jedną z nowości poza tym iż gra jest teraz za darmo jest niewątpliwie tryb danger zone. Coś co część graczy przewidziało na mediach społecznościowych a mianowicie tryb w stylu battle royale. Gra jak widać dostosowuje się do nowych trendów i wymagań graczy. Zobaczymy na ile tryb został zoptymalizowany i w ciągu kilku najbliższych dni będziemy wiedzieć czy rozgrywka w tym trybie ma sens. Jeśli chodzi o rozgrywkę to mamy tutaj możliwość gry solo lub w drużynie składającej się z dwóch lub trzech graczy. Poza samym trybem zobaczymy też nowy case z 17 nowymi skinami związanymi ze niebezpieczną strefą. Zapraszamy do testowania nowego trybu jak i innych zmian, część graczy w mediach społecznościowych skarży się na pewne bugi w grze więc być może wkrótce zobaczymy jakiś mały update z poprawkami z tym związanymi.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.