IEM Katowice 2019 Przepustka

iem katowice 2019


Aktualizacja CSGO

W ostatniej aktualizacji dla niewtajemniczonych valve wprowadził przepustki dotyczące eventu IEM 2019 Katowice. Jedna z największych imprez esportowych na początku 2019 roku dla wszystkich fanów counter strike global offensive rozpocznie się już 14 lutego na walentynki. Miejsce spotkania to oczywiście Katowicki Spodek. Standardowa pula jak na IEM czyli około 1 000 000 $.

Champions jak zwykle osiem drużyn dostanie się do fazy champions która rozegra się w spodku. Jednak faza legends odbywać się będzie w
W Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Jeśli chodzi o drużyny które zobaczymy to nie zabraknie takich zespołów jak FAZE, Astralis, MIBR, BIG oraz chociażby NAVI. Tak więc zobaczymy topowe drużyny hltv z top 5 (Astralis, MIBR, TEAM LIQUID).

Przepustka IEM 2019

Przepustka czyli coś nowego w świecie eventów a mianowicie gracze nie otrzymają już nagród za oglądanie turniejów po przez klienta gry bez posiadania specjalnej przepustki. Do tej pory każdy mógł zostać wylosowany i zdobyć nawet kilka skrzynek podczas takich eventów jak właśnie Intel Extreme Masters. Tak więc Valve wprowadza dla nas coś w stylu pay per view czyli płatność za oglądanie. Kwota jaką musimy zapłacić to około 10$ czyli niecałe 40zł. Według zapowiedzi valve połowa sumy zostanie przeznaczona na wypłaty dla graczy i organizację turnieju. Jak uważacie czy nowy model oglądania w zamian za wcześniejsze przejście z grą na freetoplay to dobry krok ku lepszemu csowi?

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.