Drobna poprawka od valve dotycząca połączeń

Mały update 25/07/2019 Poprawa Połączeń

Serwer analizujący połączenie

-Dodano game serwer do analizy ruchu sieciowego dla naszego połączenia

Nowa komenda sieciowa: “net_chan_limit_msec”

-nowa komenda w konsoli “net_chan_limit_msec” pozwalająca operatorowi serwera ograniczyć ilość czasu przesyłania pakietu na tick. W praktyce powinno to działać mniewięcej tak jeśli osoba podłączająca się do serwera przekroczy czas wysyłania pakietu do procesora to zostanie automatycznie wyrzucona z serwera.Opcja ta jest włączona również do oficjalnych serwerów gry co powinno zmniejszyć liczbę graczy którzy łączą się do serwera bardzo długo i rozgrywka nie może być kontynuowana z powodu braku gracza lub jest znacznie przez to utrudniona. 

Druga Komenda cieciowa: “net_chan_stats_dump”

Komenda będzie przydatna do analizy naszych połączeń sieciowych między nami a serwerem. Przy włączeniu tej opcji będziemy mieć możliwośc podglądnięcia informacji o połączeniu i procesorze oraz momentach załamania tych połączeń. Statystyki są zapisywane dopiero po zamknięciu kanału. 

Powrót do Przeszłości czyli update z lipca

22/07/2019-Ta mini aktualizacja w całości dotyczyła Danger zone i dodania “Skill group”. Nic wielkiego a jednak przydatna funkcja pozwalająca podglądnąć ten parametr z głównego menu widza. Skill group jest rozdysponowany po naszych wynikach w Danger zonie. Gracze z różnymi skill groupami mogą grać razem bez żadnych przeszkód (przynajmniej póki co). 

17/07/2019-Kilka mieszanych zmian jak wyłączenie możliwości zakupu śnieżek przez konsole. Zmiana kodowania wiadomosci z serwera tak aby była wyświetlana poprawnie. Zwiększenie bufora serwera dla wiadomości typu “gracz opuścił grę”.

16/07.2019-Chyba największa przynajmniej do dnia dzisiejszego aktualizacja jeśli chodzi o zmiany w lipcu. Dodano możliwość oglądania Play-off z Berlin 2019 Minor. Naprawiono problem z wyświetlaniem wydarzeń w dwóch kolumnach. Zredukowano “collsion hull” dla granatu podstawowego dotyczy momentu upuszczenia granatu. Dużo zmian w tym updacie dotyczyło mapy Workout przede wszystkim zauważymy bardziej płynne poruszanie po mapie, tekstury są bardziej jasne i przyjazne dla oka. Dodano stronę CT na boisku do kosza. Naprawiono kilka bugów i niedopracowań. Dla mapy Ruby natomiast poprawiono kilka elementów wizualnych. W tym dniu zakończyło się również celebrowania rocznicy mapy Dust 2. 

 

 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.