Drobna poprawka od valve dotycząca połączeń

Mały update 25/07/2019 Poprawa Połączeń

Serwer analizujący połączenie

-Dodano game serwer do analizy ruchu sieciowego dla naszego połączenia

Nowa komenda sieciowa: “net_chan_limit_msec”

-nowa komenda w konsoli “net_chan_limit_msec” pozwalająca operatorowi serwera ograniczyć ilość czasu przesyłania pakietu na tick. W praktyce powinno to działać mniewięcej tak jeśli osoba podłączająca się do serwera przekroczy czas wysyłania pakietu do procesora to zostanie automatycznie wyrzucona z serwera.Opcja ta jest włączona również do oficjalnych serwerów gry co powinno zmniejszyć liczbę graczy którzy łączą się do serwera bardzo długo i rozgrywka nie może być kontynuowana z powodu braku gracza lub jest znacznie przez to utrudniona. 

Druga Komenda cieciowa: “net_chan_stats_dump”

Komenda będzie przydatna do analizy naszych połączeń sieciowych między nami a serwerem. Przy włączeniu tej opcji będziemy mieć możliwośc podglądnięcia informacji o połączeniu i procesorze oraz momentach załamania tych połączeń. Statystyki są zapisywane dopiero po zamknięciu kanału. 

Powrót do Przeszłości czyli update z lipca

22/07/2019-Ta mini aktualizacja w całości dotyczyła Danger zone i dodania “Skill group”. Nic wielkiego a jednak przydatna funkcja pozwalająca podglądnąć ten parametr z głównego menu widza. Skill group jest rozdysponowany po naszych wynikach w Danger zonie. Gracze z różnymi skill groupami mogą grać razem bez żadnych przeszkód (przynajmniej póki co). 

17/07/2019-Kilka mieszanych zmian jak wyłączenie możliwości zakupu śnieżek przez konsole. Zmiana kodowania wiadomosci z serwera tak aby była wyświetlana poprawnie. Zwiększenie bufora serwera dla wiadomości typu “gracz opuścił grę”.

16/07.2019-Chyba największa przynajmniej do dnia dzisiejszego aktualizacja jeśli chodzi o zmiany w lipcu. Dodano możliwość oglądania Play-off z Berlin 2019 Minor. Naprawiono problem z wyświetlaniem wydarzeń w dwóch kolumnach. Zredukowano “collsion hull” dla granatu podstawowego dotyczy momentu upuszczenia granatu. Dużo zmian w tym updacie dotyczyło mapy Workout przede wszystkim zauważymy bardziej płynne poruszanie po mapie, tekstury są bardziej jasne i przyjazne dla oka. Dodano stronę CT na boisku do kosza. Naprawiono kilka bugów i niedopracowań. Dla mapy Ruby natomiast poprawiono kilka elementów wizualnych. W tym dniu zakończyło się również celebrowania rocznicy mapy Dust 2. 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.