Eloot.GG serwis z łatwymi nagrodami i skinami

eloot.gg csgofan

Eloot.GG serwis z łatwymi nagrodami i skinami

 

Czym jest Eloot.gg?

eloot.gg to dawny serwis pod nazwą earn.gg, który był opisywany również u nas na stronie ze względu na możliwość wymiany punktów na skiny. Jednak serwis earn.gg przestał działać i prawdopodobnie został wchłonięty przez eloot.gg tak przynajmniej przekierowuje nas przeglądarka podczas próby wejścia na starą stronę. Jeśli ktoś pamięta dawną stronę to na pewno zauważy zmianę designu teraz jest on dużo bardziej ekstrawagancki i przypomina nieco grę wideo. Ale to nie jedyna zmiana, zmianie uległy również pewne funkcje serwisu i możliwości dla potencjalnego użytkownika serwisu.

Po co używać i co daje eloot.gg ?

Systemem punktów w eloot są diamenty. To je można wymieniać na bardzo wiele różnych sposobów i raczej każdy znajdzie coś co go zainteresuje a mianowicie są skiny do gier, wypłaty na paypala, wypłaty w kryptowalutach począwszy od bitcoina przez litecoina, ethereum, bitcoin cash aż po zcash’a. Lub kupony w znanych sklepach internetowych jak chociażby sklep play, xbox, itunes czy amazon. OK ale za co można zdobywać te punkty ? Przede wszystkim najmilszym sposobem jest granie w gry, których lista jest aktualizowana na dzień dzisiejszy jest 7 gier w których możemy zdobyć diamenty. Druga opcja to płatne działania i ankiety z których często jest dużo punktów. Trzecią opcją są questy oraz filmiki wideo za których obejrzenie dostaniemy również diamenciki. Oprócz wypłat w serwisie istnieją tak zwane lootboxy od tego prawdopodobnie wziął się tytuł witryny. Za zgromadzone diamnety oprócz ich wypłacania mamy możliwość otwierania skrzynek z nagrodami. Na instagramie serwisu czasem pojawiają się darmowe kody, które możemy użyć na stronie i otrzymać takiego lootboxa. Tak wiec warto polubić również instagrama jeśli zamierzamy aktywnie korzystać z serwisu. Pytanie czy warto w ogóle tracić czas na taki serwis ? Odpowiedź nie jest taka prosta jeśli mamy dziennie około 15-30 minut wolnego czasu to na pewno nie zaszkodzi go wykorzystać na oglądnięcie kilku filmików czy zagranie w jakąś grę lub rozwiązanie ankiety. Zawsze to po pewnym czasie uda nam się uzbierać na skrzyneczkę lub do wypłaty. Strona jest ciekawą alternatywą dla wszystkiego rodzaju ruletek czy serwisów jak hellcase. Serwis jest młody ale szybko się rozwija zobaczymy jak rozwinie się w zbliżającym 2020 roku. Życzymy wszystkim wielu wypłat i jak najwięcej wypłaconych pieniędzy czy też skinów. Średnia liczba użytkowników na godzinę w serwisie to 300-500.

 

Funkcje dodatkowe

Chat dla użytkowników to jedna z fajniejszych opcji serwisu bo możemy porozmawiać z innymi podczas zdobywania naszych diamentów. Oprócz czatu mamy do dyspozycji również system poleconych tak więc warto zapraszać znajomych oraz warto skorzystać z naszego reflinka aby zyskać dodatkowe bonusy. W miarę częstego używania serwisu zdobywamy również coś w rodzaju poziomu konta, można to nazwać swego rodzaju trust levelem. Im wyższy ten level tym szybciej zdobywamy diamenty, które możemy wymienić na nagrody.

Przykładowe formy wypłaty diamentów w serwisie:

formy wypłat z serwisu

Link do serwisu:

https://eloot.gg?ref=csgofanpl

Kod promocyjny:

csgofanpl

 

Aktualizacja: Strona od jakiegoś czasu przestała funkcjonować, czekamy na wznowienie jej działania.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.