Najpopularniejsze mapy treningowe 2020

mapy treningowe 2020

Najpopularniejsze mapy treningowe 2020

Poniżej znajdziecie jedne z najpopularniejszych oraz najbardziej cenionych map do treningów różnych aspektów gry w cs:go. Będzie to nie tylko strzelanie więc warto za subskrybować poszczególne mapki i zobaczyć jak nam idzie. Część z tych map jest na co dzień wykorzystywana przez niektórych profesjonalnych graczy. Jeśli więc utknąłeś na jakiejś randze i chciałbyś awansować spróbuj zacząć od kilku treningów dziennie na poniższych mapkach z warsztatu steam.

  1. Bhop-Pandora (Bunnyhop Avatar)– coś na bazie filmu Avatar klimat praktycznie ten sam a trenujemy najszybsze poruszanie się w grze czyli bunnyhop. Mapa jest najprostszą wersją bez jakichś specjalnych dodatków po prostu słupki na które musimy kolejno przeskoczyć używając bunnyhopa. Trzeba mieć jednak podstawy aby tu zacząć gdyż nie dostaniemy dodatkowego instruktażu. Jest to mapa dla średniozaawansowanych.

link do mapy: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2056827966

 

2. Recoil Master – Spray Training – tą mapkę polecam wszystkim na dobry początek pomoże zrozumieć tzw. “rozrzut” czyli to jak polecą pociski i jak je kontrolować aby leciały w przeciwnika a nie w ścianę. Dużo graczy na niskich rangach pomija tego typu treningi a jest to jedna z bardziej przydatnych umiejętności jakie możemy nabyć w grze. Mapka jest dosyć stara ale warta uwagi ze względu właśnie na podstawy nauki mechaniki gry.

link do mapy: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=419404847

3. Yprac Dust2 Guide – Chyba najlepsza mapka- guide do dust 2. Nauczymy się z niej jak bronić sitów, używać prefire w różnych miejscach wychylać na przeciwnika tak byśmy go zobaczyli jako pierwsi oraz wiele innych ciekawych rzeczy jak smoki czy flashe. Polecam dla początkujących i średnio-zaawansowanych graczy i wyżej. Mapa jest tak dopracowana że pokazuje dokładny tutorial do każdego aspektu ze strzałkami i instrukcjami oraz dodatkowymi kamerami no. odnośnie granatów gdzie dokładnie spadnie czy wybuchnie.

link do mapy: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1202643420

4.Training: Bot Aim V4C – prosta i przyjemna mapa do samodzielnego treningu strzelania z botami. Różne patterny poruszania się i kilka mniejszych dodatków. Polecam dla początkującyh graczy.

link do mapy: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=140488121

5.Training: Bot Aim – Textured – bardzo podobna mapka do poprzedniej, wręcz jej odpowiednik w nieco innej odsłonie. Również raczej dla początkujących graczy chcących poprawić swoją celność i strzelanie zza obiektów typu np. drzwi.

link do mapy: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=533515529

6 .Aim Challenge 2.0 – ta mapka to już znacznie większy rarytas uprzyjemnia trening ciekawymi efektami na mapie i stylem nieco z halflife. Głownie potrenujemy tu naszego aima. Mapka jest rozbudowana i wzbogacona różnymi ciekawymi elementami tak więc nasz trening nie będzie taki nudny. Poziom dla początkujących i średniozaawansowanych.

link do mapy: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1924110957

7.|BHOP| HYPERIA – kolejna prosta mapa do ćwiczenia bhopa, nic dodać nic ująć mapka dla średnio-zaawansowanych i wyżej.

link do mapy: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1963420620

8. Aim_Reflexes_Practice – teraz coś na poprawę refleksu i dynamicznych ruchów myszką. Mapka często używana do rozgrzewki również przez pro playerów.

link do mapy: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=749321121

9. Yprac Mirage Guide – jeśli odpaliliście mapkę z trzeciego linku to tutaj macie wersję przystosowaną pod Mirage. Czyli wszystko co potrzebne by opanować tą mapę do perfekcji a z racji, że jest to jedna z najpopularniejszych i najczęściej granych map, to warto mieć rozeznanie co do obrony sitów czy podstawowych smoków. Których nauczymy się tu bez większego wysiłku i w bardzo krótkim czasie.

link do mapy:  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1222094548

10. Yprac 360 Aim Test – i ostatnia mapka w tym zestawieniu i chyba najbardziej urozmaicająca trening oraz pozwalająca wyćwiczyć szybkie długie ruchy myszką. Przeciwnicy pojawiają się nam cały czas za plecami także musimy bardzo szybko się odwracać i reagować. Polecane dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych graczy. Mapka tego samego Twórcy co powyższy mirage oraz 3 pozycja.

link do mapy:  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1962454916

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.