Operacja Broken Fang czy warto ? (Spoiler)

sklep operacji broken fang

Operacja Broken Fang

Za nami sześć tygodni operaci Broken Fang. Wiele osób się zastanawia czy warto ją zakupić czy też odpuścić sobie tą dość drogą operację (patrząc na poprzednie cena wydaje się być dość wygórowana). Wielu graczy nadal ma dylemat czy warto i czy poradzą sobie z misjami zawartymi w operacji. W poniższym artykule na screenach zobaczycie dokładne informacje na temat misji jakie musicie wykonać w operacji Broken Fang. A czy warto musicie ocenić sami. Misje w operacji są bardzo zróżnicowe możemy je robić w większość sami. Do części misji przyda się jednak pomoc dodatkowej osoby będzie nam wtedy dużo łatwiej wykonać daną misję i zdobyć potrzebne gwiazdki.

Sklep Broken Fang

Zanim przejdziemy do misji zacznijmy od tego że w aktualizacji wprowadzono specjalny sklep w którym można kupować przedmioty za gwiazdki które można zdobyć w operacji. Aby aktywować sklep trzeba mieć wykupioną operację. Gwiazdki dostajemy za zrobione misje w tej chwili można już kupić najdroższe przedmioty za same gwiazdki z misji. Oprócz gwiazdek z misji mamy możliwosć dokupienia gwiazdek za pieniądze na steamie. Cena jednej gwiazdki to: 3,09zł lub można kupować w większych pakietach z dużą zniżką 10 gwiazdek kupimy za -35% czyli za 19,69zł. A 100 gwiazdek za 177,99zł. Jak widać nie jest to tani biznes, aczkolwiek z odrobiną szczęścia może się opłacić gdyż do zdobycia jest dużo cennych przedmiotów począwszy od unikalnych naklejek, po skiny oraz modele postaci. Nie zamieszczam tu cen tych przedmiotów bo zbyt dynamicznie się zmieniają także lepiej samemu sprawdzić co opłaca nam się wymienić w danej chwili.

Przejdźmy do misji Broken Fang

Poniżej zobaczycie listę misji dostępnych w Broken Fang dla poszczególnych tygodni. Każdy tydzień to osobny screen. Misje oprócz gwiazdek pozwalają nam ulepszać odznakę operacji tak jak było to w poprzednich operacjach np. Hydra itp. Aktualnie po zrobieniu misji z z pierwszych 5-6 tygodni mamy już poziom srebrny. Oprócz poziomu srebrnego jest jeszcze dwa kolejne, które zrobimy robiąc misje z kolejnych tygodni, które się pojawią od dzisiaj włącznie.

Tydzień 1:

tydzien1

Tydzień 2:

tydzien2

Tydzień 3:

tydzien3

Tydzień 4:

Tydzień 5:

Tydzień 6:

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.