CSgodouble ruletka i darmowe skiny czyli poradnik jak wygrać bez depozytu

CSgodouble Poradnik

 1. Informacje ogólne o csgodouble.com
 2. jak rozpocząć grę i wykorzystać darmowy kod na grę
 3. jak grać i wygrywać.
 4. jak zrobić depozyt
 5. jak wybrać skina za wygrane punkty lub punkty bonusowe
 6. system poleconych
 7. bot -> czyli program który będzie za darmo za nas grał jak go uruchomić
 8. informacje dodatkowe / najczęściej zadawane pytania / Tricki
 9. dowody wypłat

1.informacje ogólne o serwisie csgodouble.com

znajdziecie tutaj:  https://csgofan.pl/csgodouble-com-darmowy-kod-na-050-500punktow-na-gre-plus-poradnik-jak-grac/

 

2. Jak zacząć grać i wykorzystać darmowy kod na grę

wchodzimy na stronę www.csgodouble.com w naszej przeglądarce następnie w prawym górnym rogu mamy:

problem z wyświetlaniem obrazków wróć za chwilkę

jeśli na stronie wyświetla się komunikat:

CSGODouble has been flagged due to the spam our referral program causes – to login use the (tiny) “continue anyway” link at the bottom. Referral codes are temporarily disabled until further notice.

to naciskamy na mały link u dołu zaznaczony na zielono na poniższym obrazku.

jakzalogowac

 

Następnie logujemy się za pomocą naszego konta steam: obrazki chwilowo niedostępne prosimy wrócić później

używając tych zabezpieczeń które mamy włączone czyli np. kod sms, kod z telefonu lub potwierdzenie e-mail lub jeśli nie mam włączonych żadnych to po prostu klikamy zaloguj jak powyżej.

Po zalogowaniu z prawej strony tam gdzie klikaliśmy zielony przycisk połączenia ze steam powinien pojawić się nasz awatar ze steam oraz nick używany na platformie steam. Jeśli tak nie jest odświeżamy stronę lub ponownie klikamy zielony przycisk i logujemy się jeszcze raz. Jeśli widzimy nasz awatar i nick steam to proces przebiegł pomyślnie i możemy przejść do zakładki “FREE COINS”:

chwilowy problem z wyświetlaniem obrazków

po kliknięciu w tą zakładkę ukaże nam się takie o to pole do wpisywania kodu bonusowego:

problem z wyświetlaniem obrazków użyj innej przeglądarki

Wpisujemy kod: CS2331500 tak jak na powyższym obrazku a następnie zielony przycisk Reedem. Jeśli wpisaliśmy poprawnie kod i nie używaliśmy żadnych innych kodów to powinniśmy otrzymać nasze 500 darmowych punktów na grę lub wybranie skina z zakładki withdraw.

punkty W miejscu balance powinniśmy mieć 500 punktów jeśli nie ma to klikamy na zaznaczony na czerwono przycisk odświeżania jak na obrazku powyżej jeśli punktów nadal nie ma to próbujemy wpisać kod jeszcze raz w zakładce Free coins.

 

3.Jak grać i wygrywać

Na czym polega granie w tą całą ruletkę ? otóż za punkty które dostaliśmy z naszego kodu: CS2331500 lub za punkty z depozytu obstawiamy pola ruletki. Mamy możliwość obstawienia trzech pól: czerwonych, czarnych i zera. Jeśli poprawnie obstawiliśmy czarne/czerwone to dostajemy zwrot stawki +100% czyli dla przykładu obstawiamy za 10 punktów pole czarne:

czarne10

Jeśli zostanie wylosowane czarne to wygrywamy 20 punktów jeśli czerwone lub zero to tracimy nasze 10 punktów.

Jeśli natomiast postawimy jakąś stawkę na zielone pole: “0” dla przykładu również “10” i poszczęści nam się i to właśnie pole zostanie wylosowane to otrzymujemy stawkę razy 14 czyli 140 punktów.

Teraz w praktyce jak grać i wygrywać ?

Jest kilka dobrych metod by wygrywać w ruletkę sprawdzają się one również w wielu kasynach online.

Jednak są też dwie możliwości gry otóż jedna to ręczne obstawianie poszczególnych pól a druga to użycie bota który będzie sam za nas obstawiał kiedy my np. będziemy sobie surfować po internecie. Obie możliwości mają swoje plusy i minusy które zaraz opiszę.

Otóż granie ręczne pozwala nam na większą swobodę i kontrolę naszych stawek natomiast bot będzie działał według ściśle określonego skryptu i skrupulatnie go wykonywał dopóki go nie wyłączymy.

Używanie bota zostanie dokładnie opisane w części 7. tego poradnika gdzie zamieszczony jest również bot oraz sposób jego użycia.

Tu natomiast skupimy się na tym jak wygrywać grając progresywnie oraz kilka innych metod gry. Gra progresywna jest stosowana również przez bota.

Czym jest gra progresywna ? jest to stawianie określonej stawki na dany kolor dopóki on nie przegra. Najlepiej będzie to widoczne na przykładzie: stawiamy 10 na pole czarne:

10naczarne

jeśli wypadnie czarne to wygrywamy 20 i ponownie stawiamy na czarne lub czerwone:

punkty

Jeśli natomiast wypadnie czerwone to przegrywamy to teraz już stawiamy nie 10 punktów a 20 aby wcześniejsza stawka się zwróciła i żebyśmy byli na plus.

Losujemy kolejny raz i przykładowo znów przegrywamy to kolejny raz stawiamy na czarne tym razem 40

Znów losujemy i po raz kolejny przegrywamy to stawiamy 80

Tym razem udaje nam się wygrać więc jesteśmy do przodu o te 10 które stawialiśmy na początku. Jest to idealna metoda jeśli mamy sporą ilość punktów na start i możemy stawiać duże stawki punktowe.

jak wyglądają stawki w przypadku przegranych kilkunastu z rzędu (czasem zdarzają się tak zwane “pociągi” i leci np. kilka razy pod rząd czerwone lub czarne) dla jednego punktu wyglądają one np. tak: początkowo stawiamy: 1 a następne stawki to: 2,4,8,16,32,64,128,256,512,1024,2048,4092.

Jeśli mamy dużą pulę punktów do gry bo przypuśćmy włożyliśmy jakiś dobry skin do depozytu na stronie to możemy użyć jeszcze lepszej metody na szybsze zdobywanie punktów a mianowicie stosujemy wszystko dokładnie jak w poprzedniej metodzie ale w przypadku przegranych dodajemy +1 lub +10 lub +100 lub +1000 punktów w zależności od tego jak wiele punktów mamy.

Jak to wygląda w praktyce? stawiamy na czerwone 10 punktów niestety przegrywamy więc stawiamy 20 punktów + przypuśćmy 10 punktów więc stawiamy 30 znowu przegrywamy bo wypadło czarne więc teraz zwiększamy naszą stawkę to “30” razy dwa czyli mamy “60” i znów dodajemy 10 punktów czyli 70 więc nasza stawka teraz to będzie 70 na czerwone, przypuśćmy że znów przegrywamy to kolejna stawka będzie 140+10 czyli 150. Ogólny wzór na nasze kolejne stawki w przypadku przegranych będzie wyglądał tak dla tej metody: (stawka przed przegraną)*2+10 dla metody poprzedniej będzie to  (stawka przed przegraną)*2.

istnieje też metoda obstawiania zera. Zero wypada bardzo rzadko więc w przypadku wygranej nasza stawka rośnie razy 14. najlepiej zacząć obstawianie zera gdy dawno nie wypadało. aby sprawdzić jakie ostatnio kolory/liczby ruletki wypadały wchodzimy na: http://www.csgodouble.com/rolls.php a następnie na:  ostatnielosowania

i ukazuje nam się tabelka z ostatnimi liczbami/kolorami które wypadły w ostatnim czasie:

tabelawynikow

Po lewej mamy godziny w jakich co po kolei wypadało.

Gdy już mamy sytuację, że “zero” nie było dosyć dawno np. przez ostatnie 30 zakładów to możemy zacząć obstawiać zero od np. stawki 10

tyle że tutaj nie musimy jej tak agresywnie zwiększać jak w poprzednich tylko możemy skorzystać z takie układu dopóki nie wypadnie nasze zero w tym przykładzie posłużymy się stawką początkową: “10”

10, 10, 20,20,20,40,40,40,40,80,80,80,80,160,160,160,160,320,320,320,320,640,640,640,640 i tak dalej.

powyższy przykład jest dla sytuacji gdzie 25 razy pod rząd nie wypada “zero”

 

Poniżej kilka przykładów wzorów jak można grać, wszystkie z nich są skuteczne i nie pozwalają na straty jeśli mamy dużą ilość punktów lub je minimalizują.

(co znaczy że stawka przy wygranej nie ulega zmianie ? otóż jeśli zaczynamy nasze stawki od przypuśćmy 1 punkta to w przypadku wygranej nadal stawiamy jeden punkt.)

 1. podstawowa progresja obstawiamy tylko czarne/ czerwone (stawka przed przegraną)*2 stawka w przypadku wygranej nie ulega zmianie.
 2. szybka progresja obstawiamy tylko czarne/ czerwone  (stawka przed przegraną)*2+10 stawka w przypadku wygranej nie ulega zmianie
 3. obstawianie zera w przypadku wygranej odczekujemy aż znów zero nie będzie długo wypadało lub gramy w tym czasie inną metodą związaną z czarnymi/czerwonymi. W przypadku przegranej trzy razy stawiamy tą samą stawkę potem zwiększamy ją razy dwa i ponownie stawiamy naszą dwukrotnie zwiększoną stawkę trzy razy po czym znów zwiększamy ją razy dwa i tak aż do momentu wypadnięcia “zera”
 4. metoda mieszana obstawiamy tylko czarne/ czerwone, stawka w przypadku wygranej nie ulega zmianie. (stawka przed przegraną)*2 plus zmiana koloru na przeciwny. Jeśli przegramy zwiększamy naszą stawkę razy dwa ale już nie stawiamy na ten kolor który stawialiśmy a na przeciwny. (bardzo dobra metoda w przypadku “pociągów”)

 

4. Jak zrobić depozyt?

Jeśli chcemy mieć więcej punktów na grę należy zrobić depozyt czyli innymi słowy wpłacić jakiś z naszych skinów który zostanie zamieniony na punkty w grze. Wchodzimy na www.csgodouble.com a następnie zakładka “Deposit”

depozyt

Po lewej stronie wyświetlają się nasze skiny, jeśli nie wyświetlają się wszystkie należy nacisnąć przycisk “Force Reload”

Czerwony napis “Junk” oznacza “śmieć” czyli tego skina nie możemy wpłacić bo prawdopodobnie posiada on zbyt małą wartość. Jeżeli skina możemy wpłacić będzie on na zielono wraz z napisaną liczbą punktów jakie za niego otrzymamy (najczęściej możemy wpłacić skiny o minimalnej wartości 0,51$) depozyt2

klikamy lewym przyciskiem myszy na skiny które chcemy wymienić na punkty a następnie klikamy “Deposit Items”

depozyt3

Uwaga aby móc zamieniać skiny na punkty musimy mieć włączoną opcję “Authentication steam mobile” czyli identyfikację przez telefon przez minimum 7 dni. Tutaj jest link aby ją włączyć: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4440-RTUI-9218&auth=1c86b7ab548397998151b5e13518278e

Jeśli mamy włączona tą opcję to pojawia nam się okno:

tradeurl

w którym podajemy nasz “trade url” aby bot mógł zaakceptować wymianę z nami przez steam. Jeśli nie znasz swojego “Trade URL” możesz go sprawdzić tutaj: https://steamcommunity.com/id/me/tradeoffers/privacy#trade_offer_access_url po wejściu na link kopiujesz zaznaczony link taki jak na obrazku poniżej:

tradeurl2

i wklejasz go w oknie na csgodouble gdzie prosi o ten właśnie link.

Następnie czekasz kilka minut aż przyjdzie powiadomienie na steam o oczekującej wymianie, akceptujesz wymianę bez jakiegokolwiek modyfikowania jej. W przeciwnym wypadku bot może nie zdeponować naszego przedmiotu i będziemy musieli próbować ponownie oczekując na wolnego bota. Po Kilku-kilkunastu minutach od akceptacji wymiany wchodzimy na stronę csgodouble i odświeżamy nasz balance na stronie głównej po czym powinniśmy zobaczyć nasze punkty za zdeponowane przedmioty. Jeśli tak nie jest odświeżamy stronę i ponownie odświeżamy nasz balance.

 

5. Jak wybrać skina za wygrane punkty lub punkty bonusowe czyli withdraw

Aby wymienić punkty na skina jakiego sobie wymarzyliśmy lub na jakiego aktualnie mamy posiadaną ilość punktów wchodzimy w zakładkę “Withdraw” withdraw po chwili ukazuje nam sie tabelka z przedmiotami które możemy wymienić na punkty są one pokazane od najdroższego do najtańszego:

withdraw2 możemy odwrócić ten widok aby pokazywały się od najtańszego do najdroższego w tym celu klikamy w listę rozwijaną:

i wybieramy “Ascending” acending

wybieramy interesujący nas skin (na który mamy wystarczającą ilość punktów) po przez lewe kliknięcie klawiszem myszy na niego a następnie klikamy withdraw items.

punktynaitemy

Uwaga w przypadku wypłacania przedmiotów nie musimy mieć włączonego “steam mobile authentication” oczekiwanie na bota może potrwać nawet kilkanaście minut najczęściej jednak odbywa się to w ciągu 1-10 minut.

Podajemy nasz “Trade URL” który znajdziemy tutaj:  https://steamcommunity.com/id/me/tradeoffers/privacy#trade_offer_access_url

jak na obrazku:

tradeurl2

a następnie oczekujemy na powiadomienie steam o oczekującej wymianie akceptujemy ją i cieszymy się z nowego skina.

6. System poleconych

Na stronie istnieje również system poleconych “Affiliate” dzięki czemu możemy zdobyć też pewną ilość punktów zapraszając naszych znajomych. Zachęcamy jednak do wysyłania znajomym kodu:  CS2331500 na darmowe 500 punktów. Osoby polecające naszą stronę: csgofan.pl mogą liczyć na dodatkowe bonusowe punkty od nas więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail: donmarick@prokonto.pl

7. Bot jak wykorzystać bota do automatycznej gry

Uwaga twórcy strony oznajmili iż używanie na ich stronie botów nie jest nielegalne jednak przestrzegają przed używaniem aplikacji z internetu które mogą wykraść nasze konta steam. Dlatego mamy dla was bota którego nie musicie instalować ani się obawiać ponieważ jego kod wkleja się do konsoli naszej przeglądarki i nie ma on żadnego powiązania z naszymi kontami steam czy jakimikolwiek innymi.

Otóż od czego zacząć ? wchodzimy normalnie na stronę www.csgodouble.com logujemy się na nasze konto i wchodzimy w konsolę przeglądarki dla przeglądarki Google Chrome jest to kombinacja klawiszy: “ctrl+shift+j” pojawi nam się coś takiego:

konsola

jest to konsola przeglądarki która umożliwi nam odpalenie naszego bota. Otóż kopiujemy kod naszego bota (wszystko co na czerwono):

// CONFIG //////////////// 
var initialBetAmount = 1; 
var mode = 'martingale'; // can be 'martingale' or 'anti-martingale' (WAT? https://en.wikipedia.org/wiki/Martingale_(betting_system) ) 
var betColor = 'red';  // can be 'red' or 'black' 
////////////////////////// 

function tick(){var a=getStatus();if(a!==lastStatus&&"unknown"!==a){switch(a){case"waiting":bet();break;case"rolled":rolled()}lastStatus=a,printInfo()}}function checkBalance(){return getBalance()<currentBetAmount?(console.warn("BANKRUPT! Not enough balance for next bet, aborting."),clearInterval(refreshIntervalId),!1):!0}function printInfo(){var a=" \nStatus: "+lastStatus+"\nRolls played: "+currentRollNumber+"\nInitial bet amount: "+initialBetAmount+"\nCurrent bet amount: "+currentBetAmount+"\nLast roll result: "+(null===wonLastRoll()?"-":wonLastRoll()?"won":"lost");console.log(a)}function rolled(){return"anti-martingale"===mode?void antiMartingale():(martingale(),void currentRollNumber++)}function antiMartingale(){currentBetAmount=wonLastRoll()?2*currentBetAmount:initialBetAmount}function martingale(){currentBetAmount=wonLastRoll()?initialBetAmount:2*currentBetAmount}function bet(){checkBalance()&&(setBetAmount(currentBetAmount),setTimeout(placeBet,50))}function setBetAmount(a){$betAmountInput.val(a)}function placeBet(){return"red"===betColor?($redButton.click(),void(lastBetColor="red")):($blackButton.click(),void(lastBetColor="black"))}function getStatus(){var a=$statusBar.text();if(hasSubString(a,"Rolling in"))return"waiting";if(hasSubString(a,"***ROLLING***"))return"rolling";if(hasSubString(a,"rolled")){var b=parseInt(a.split("rolled")[1]);return lastRollColor=getColor(b),"rolled"}return"unknown"}function getBalance(){return parseInt($balance.text())}function hasSubString(a,b){return a.indexOf(b)>-1}function getColor(a){return 0==a?"green":a>=1&&7>=a?"red":"black"}function wonLastRoll(){return lastBetColor?lastRollColor===lastBetColor:null}var currentBetAmount=initialBetAmount,currentRollNumber=1,lastStatus,lastBetColor,lastRollColor,$balance=$("#balance"),$betAmountInput=$("#betAmount"),$statusBar=$(".progress #banner"),$redButton=$("#panel1-7 .betButton"),$blackButton=$("#panel8-14 .betButton"),refreshIntervalId=setInterval(tick,500);

następnie wklejamy go do naszej konsoli po prawej tak jak na obrazku i klikamy enter:

bot1

jeśli bot działa poprawnie to zobaczymy taki oto efekt:

bot2

Bot jest domyślnie ustawiony na stawkę 1 punkt i obstawianie koloru czerwonego progresywnie zwiększając stawkę razy dwa.

Jeśli chcemy zmienić na czarne to w kodzie zmieniamy linijkę:  var betColor = ‘red’; // can be ‘red’ or ‘black’ na linijkę:

 var betColor = ‘black’;

tak samo jeśli chcemy grać innymi stawkami zmieniamy linijkę kodu:  var initialBetAmount = 1; i jedynkę zmieniamy na taką wartość początkową jaką chcemy żeby bot grał np. var initialBetAmount = 100;

Uwaga bot gra systemem progresywnym opisanym wcześniej który po przegranej zwiększa stawkę razy dwa i ponownie stawia ten sam kolor.

8. Informacje dodatkowe / najczęściej zadawane pytania /Tricki

 1. Jeśli nie chcemy grać w ruletkę możemy natychmiast wybrać jakiś skin o wartości około 0.50$ za nasz kod wpisany we free coins: CS2331500 wystarczy jedynie odświeżać stronę w zakładce withdraw i czekać aż pojawi się jakiś skin za około 300-500 punktów często jest ich nawet około 5-50.
 2. Strona stała się bardzo popularna dlatego czasem możne ładować się bardzo wolno lub czas oczekiwania na wpłacenie lub wyciągnięcie przedmiotów może się wydłużyć należy uzbroić się w cierpliwość lub spróbować za kilka minut.
 3. Losowania odbywają się co około 20sekund (10- sekund roll, 5-10 sekund akceptacja betów)
 4. na stronie http://www.csgodouble.com/rolls.php mamy listę losowań w postaci przejrzystej tabelki na kilka dni wstecz tak więc możemy sprawdzić liczby/kolory losowane danego dnia i godziny.
 5. dokładną mapę strony z jej funkcjami możemy zobaczyć tutaj: https://csgofan.pl/csgodouble-mapa-witryny/
 6. Kodu na darmowe punkty można użyć tylko raz na jednym koncie, wiele razy na różnych kontach. Po użyciu jednego kodu nie można użyć już innego.
 7. Jeśli zagramy pulą około 5000punktów będziemy mieli możliwość wysyłania punktów dla innych graczy wystarczy że wpiszemy w oknie czatu komendę: command “/send [steam64id] [amount]”. gdzie steam64id  to numer id konta steam który znajdziemy na stronie:  https://steamid.io/lookup można także kliknąć prawym klawiszem myszy na osobę na czacie której chcemy wysłać punkty i użyć opcji: “Send coins”.
 8. aby pisać na czacie należy zagrać za minimum 7777777 punktów jest to zabezpieczenie przed graczami tzw. “pijawkami” którzy nic nie wnieśli do gry a “proszą o punkty”.
 9. Czy istnieje bot który zna 100% wynik danego losowania ? nie ma takiego bota
 10. Czy za używanie botów które obstawiają za mnie mogę stracić moje punkty albo konto na csgodouble? według aktualnego regulaminu nie.

 

9.Dowody wypłat:

dowody wypłat możemy zobaczyć tutaj:

CSgodouble.com darmowy kod na 0,50$ (500punktów na grę) plus poradnik jak grać