Monster Truck Destruction za darmo steam key lub gift

Monster Truck Destruction za darmo steam key lub gift

maxresdefault

 

 

Instrukcja jak zdobyć:

Aby zdobyć tą grę potrzebujemy vpn czyli wirtualnej sieci prywatnej ponieważ oferta nie jest skierowana do polaków. Można użyć innych programów my wybraliśmy darmowy program:

Hotspot shield z 1 dniowym premium. Pobieramy program z tego linku: http://mydati.com//download/hss-win2/HSS-773.exe po pobraniu i zainstalowaniu programu ustawiamy nasz vpn na Wielką brytanię tak jak na obrazku poniżej:

hotspotshield1

Jeśli już mamy Great Britain i leci nam czas u zielonym kółku to możemy wejść już na stronę z giveawayem. Dla pewności proponuję jeszcze wejść na www.moje-ip.eu/ i sprawdzić czy mamy nowy adres ip inny niż polski:

ip

jeśli mamy adres z wielkiej brytani to wchodzimy na stronę:

https://www.hrkgame.com/giveaway/get-free-game/

wchodzimy na naszego giveawaya odnośnie monster truck destruction logujemy się na konto hrkgame.com lub tworzymy nowe. Należy jeszcze połączyć konto steam z kontem, polubić ich stronę na facebooku, tweeterze a także polubić ich grupę na steam jeśli wszystkie te czynności będą zrobione ukaże nam się pole wyboru jak na poniższym obrazku gdzie będziemy mogli wybrać czy chcemy keya czy wystać grę w postaci gifta.

monstertruckDestruction

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.