csgopoker graj w pokera o skiny cs:go darmowy bonus

csgopoker graj w pokera o skiny cs:go darmowy bonus w postaci 300 punktów na grę

poker cs:go 1 csgopoker

csgopoker to nowa strona z możliwością gry w pokera o nasze skiny z gry cs:go dodatkowo na start możecie wykorzystać kod na 300 punktów i pograć zupełnie za darmo bez inwestycji. Jeśli jednak chcielibyście wypłacić skiny z bonusa to trzeba wpłacić minimum jeden skin o wartości około 2euro. Strona wypłacalna dowody wypłat oczywiście są, ilość graczy w godzinach około 12 popołudniu przekraczała 80. Bardzo ciekawe urozmaicenie od ruletki i innych tego typu gier zwłaszcza że mamy większą możliwość kontroli wygranych po przez kontrolowanie stawek i możliwość blefowania. Polecamy osobom grającym w pokera.

Poker skiny / Jak zacząć grę i otrzymać bonusowe punkty?

Wchodzimy na stronę: http://csgopoker.com/ wchodzimy w zakładkę: freecoins i podajemy poniższy kod tak jak na obrazku poniżej i klikamy akceptuj.

bonusowy kod: csgofan

 

Jak wpłacić skiny?

Na początek musimy uzupełnić nasz profil o trade linka z naszego steama w tym celu wchodzimy tutaj: http://csgopoker.com/my-profile/ podajemy naszego trade linka w polu “steam trade url”, którego możemy zobaczyć na naszym profilu steama lub tutaj: http://steamcommunity.com/id/me/tradeoffers/privacy#trade_offer_access_url

poker cs:go 2

Klikamy na zielony przycisk “save” i wchodzimy na stronę główną następnie zakładka bank i deposit items po czym naciskamy zielony przycisk “update items” wyświetli nam się lista skinów jakie posiadamy przypisane do naszego konta steam po czym wybieramy skin który chcemy wpłacić i klikamy deposit item wartość punktów jakie otrzymamy za dany przedmiot jest wyświetlana u góry przedmiotu.

poker cs:go 3

Po dokonaniu wpłaty skina liczba naszych punktów zostanie automatycznie zaktualizowana i możemy przejść do gry. Życzymy powodzenia i wysokich wygranych.

Poker skiny / wypłata skinów

wchodzimy na zakładkę bank i withdraw items po czym wybieramy przedmiot który chcemy dostać na naszego steama za odpowiednią ilość punktów którą musimy posiadać na naszym koncie i oczekujemy na prośbę wymiany na steamie. Po otrzymaniu prośby sprawdzamy czy nasz przedmiot który chcemy wyświetla się w oknie wymiany i klikamy na akceptuj po czym otrzymujemy nasz wybrany przedmiot.

poker cs:go 4

Program Affilacyjny

Program affilacyjny na stronie csgopoker to 3 poziomy zaczynając od najniższego dostajemy 5% od wygranych naszego poleconego. Drugi poziom to poziom “Silver” gdzie dostajemy 10% od wygranych lecz tutaj musimy spełnić warunek którym jest posiadanie minimum 50 poleconych. Ostatni poziom to poziom “Gold” gdzie dostajemy 15% od wygranych naszych poleconych a warunek to posiadanie minimum 100 poleconych.

 

Życzymy wysokich wygranych i zachęcamy do rejestracji. Wygranymi możecie chwalić się w komentarzach pozdrawiamy zespół Csgofan.pl

Readers Comments (4)

  1. Protektorat Andrzeja 10 listopada 2017 @ 10:12

    Wypłacał ktoś stąd ?

  2. Polecam chętnie pomogę za użycie mojego reffa jak coś to piszcie na e-mail: konciusz@zlink.pl

  3. NieplujNaMnie 9 lutego 2017 @ 20:46

    w końcu coś innego niż ruletka ;>

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.