Gamdom Król ruletki i darmowych skinów

Gamdom Król ruletki i darmowych skinów

 

Gamdom coż to takiego?

Gamdom to aktualnie największy serwis na scenie gier hazardowych, gdzie można zagrać lub nawet zdobyć za darmo skiny począwszy od tych najtańszych skończywszy na awp dragon lore których np. dzisiaj jest 5 w puli sklepu. Gamdom stał się ogromnie popularny social media i grupy marketerów promują stronę i wybijają ją na wyżyny jeśli chodzi o gry typu ruletka, crash czy tradeup to gamdom nie ma sobie równych i co najlepsze bez problemu wypłaca boty działają w kilka sekund. Gamdom jest porównywany do csgodouble który rok temu został zamknięty ze względu na politykę valve. Jeśli wskazał bym jakiś minus strony to tylko brak możliwości wpłacania gotówki jedynie skiny.

Gamdom jak zacząć i dostać darmowe punkty na grę:

Aby rozpocząć grę na gamdomie po prostu wchodzimy na poniższy link:

https://gamdom.com/

Po wejściu na stronę klikamy na free coins jak na poniższym obrazku i podajemy kod: csgofan

Po wklepaniu powyższego kodu otrzymamy od 500-1000 puntków na grę (od 0.50$-1.00$) które możemy wykorzystać w dowolnej grze. Aby móc wypłacać z gamdoma musimy wpłacić minimum jednego skina o wartości ponad 1$. Jest to także wymagane aby odbierać darmowe punkty z raina na chacie oraz z innych promocji.

gamdom kod

Gamdom Specyfika i Promocje:

Gamdom jako jedna z nielicznych stron jest obsługiwana przez dosyć mocne serwery a jej skrypty mocno zabezpieczone strona wytrzymuje obciążenie około 7-10 tysięcy użytkowników w jednym momencie. tak dziesięć tysięcy użytkowników brzmi na dosyć sporą bazę użytkowników baza jest znacznie większa tyle użytkowników było łącznie zalogowanych na gamdomie podczas promocji rain 10,000$ tyle zostało w tamtym dniu rozdanych punktów a właściwie o takiej wartości.

Rainy

Takie promocje na gamdomie są dosyć częste przynajmniej raz w miesiącu jest jakiś większy event dodatkowo na chacie co 17-25 minut są drobne rainy gdzie z jakiejś puli punkty są rozdawane dla graczy którzy klikną na niebieską ikonkę na czacie o nazwie “rain” raina może odebrać każdy kto wpłaci skina o wartości 1$ (1000 punktów), z raina otrzymujemy różne ilości punktów w zależności od puli raina do której punkty mogą dorzucać inni gracze lub administratorzy są to tzw. “tipy”.

Jackpoty

Oprócz rainów gry (crash, ruletka) posiadają tzw. jackpoty czyli pula którą zarabia strona ale która zostaje rozdana między graczy oraz dla zwycięsko wybranego gracza który otrzymuje najwięcej punktów. Jak to działa w praktyce? Otóż gramy sobie przypuśćmy w crasha w puli mamy 500 000 punktów jackpota nagla jackpot zostaje rozbity (dzieje się to losowo przykładowo raz dziennie).

Gracze którzy grali w tym momencie w crasha dostają losowe ilości punktów w zależności ile osób brało w nim udział dla przykładu było to 200 osób każda dostanie przykładowo po 250 punktów

Zostanie więc rozdane 50 000 dla dwustu osób a pozostałe 450 000 punktów dostaje jeden szczęśliwie wybrany gracz. Kolor przy rozbiciu jackpota dla wszystkich jest żółty i zakłady najczęściej zwracane także w momencie rozbicia jackpota nie tracimy nic, jedynie zyskujemy.

 

Daily Reward

Nagrody dzienne w gamdomie jest również system nagród dziennych wystarczy przy nicku na platformie steam mieć: “gamdom.com” a codziennie będziemy mogli odbierać nagrody dzienne tym wyższe im wyższy level na gamdomie mamy.

 

Levele czyli poziomy naszego konta na Gamdomie

Jeśli chcemy zwiększyć nasz level na gamdomie wystarczy że będziemy po prostu grać. 1 punkt expa dostajemy za każdy punkt za który zagramy. Czyli w praktyce działa to tak gramy za 1000 punktów w crasha i bez względu czy wygramy czy przegramy dostajemy 1000 punktów expa im więcej expa tym wyższy level i tym większe zarobki z daili rewards oraz z Rainów oraz innych promocji.

 

Promocje w social mediach

Gamdom jako największy serwis hazardowy ze skinami cs:go wydaje spore sumy na promocje w social mediach organizuje więc liczne giveawaye punktów na grę dla graczy lub skiny za no. udostępnianie strony czy tweetnięcia, warto więc śledzić stronę również w social mediach.

Link do Twittera gamdoma: https://twitter.com/gamdomofficial

 

Podobne Strony do Gamdoma i lista stron z darmowymi skinami do cs:go

Darmowe skiny zbiór najlepszych stron gdzie możemy je zdobyć

Dowody wypłat:

gamdom withdraw gamdom withdraw gamdom withdraw gamdom withdraw gamdom withdraw

 

Podsumowanie:

Na gamdomie mamy nawet nasz rodzimy chat gdzie możemy porozmawiać z innymi graczami z Polski, gamdom to świetna rozrywka jednak jest to serwis hazardowy więc należy grać ostrożnie i rozważnie, gdyż można łatwo stracić nasze ulubione skiny lub co gorsza uzależnić się od gier na gamdomie, strona w swych linkach partnerskich wymienia również stronę z pomocą dla hazardzistów więc problem z uzależnieniem od gamdoma nie jest bagatelny.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie gamdoma lub chcielibyście sprostować coś lub czegoś się dowiedzieć piszcie śmiało w komentarzach.

Readers Comments (1)

  1. Protektorat Andrzeja 10 listopada 2017 @ 10:11

    Crashe są tu niebiańskie ale skrypt mają dopracowany ciężko się wybić powyżej 50$ jak się leci all in cały czas :x.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.