Dreamhack Austin Texas 2017 turniej mistrzów

Dreamhack Austin Texas 2017 turniej mistrzów

Dreamhack Austin Texas csgofan.pl

Dreamhack Austin Texas csgofan.pl

Dreamhack Austin Texas to najbliższy turniej e-sportowy związany z counter-strike global offensive na skalę światową. W turnieju oczywiście wezmą udział najlepsze drużyny sceny cs:go. Wciąż można nabyć bilety na Dreamhacka oraz zabookować hotel. Dreamhack Austin Texas dostarczy na pewno nie mniej emocji niż Dreamhack Las Vegas 2017.

Data Eventu: 28-30 Kwietnia 2017r

 

cosplay

oprócz głównych majorowych meczy turniejowych na Dreamhacku w Austin będziemy mogli zobaczyć pokazy cosplay czyli osoby przebrane za postacie z gier i filmów. W tym roku zapowiedziano sporą liczbę osób która będzie przebrana/wystylizowana na ulubioną postać z gry. Jeśli macie zamiar wziąć udział w cosplayowym pokazie upewnijcie się, że bardzo dobrze znacie regulamin i nie wnosicie żadnych zakazanych przedmiotów, bo ma być to dość restrykcyjnie sprawdzane tak więc żadne oryginalne wersje noży, ak-47, desert eaglów raczej nie wchodzą grę.

 

Bilety

Jeśli macie zamiar nabyć bilety na Dreamhack Austin Texas 2017 to informujemy iż nadal jest to możliwe wciąż można kupić bilety na Event. Bilety wraz z opisami co wchodzi w ich skład znajdziecie na stronie: Istnieje również możliwość przyniesienia własnej konsoli na Dreamhacka jednak bilet wtedy jest około 2 razy droższy. Wyprzedane są już bilety typu Early Bird, reszta biletów wciąż dostępna jedna wszystko może się zmienić z dnia na dzień więc radzimy nie czekać na ostatnią chwilę.

TICKETS

Podsumowanie

Dreamhack Austin Texas 2017 to jedna z najbardziej soczystych imprez tego roku

Drużyny jakie potwierdziły już swoje uczestnictwo i prawdopodobnie wezmą udział w tym evencie to:

Cloud9
G2 Esports
Gambit Esports
Heroic
Immortals
Team Liquid
HellRaisers
Luminosity Gaming

Tak więc oczywiście 2 najlepsze drużyny z USA Cloud9 oraz Team Liquid nie są raczej dla nikogo zaskoczeniem zwłaszcza, że event odbywał się będzie w stanie Texas. Nie zabraknie również innych drużyn a także innych rozgrywek w końcu Dreamhack to nie tylko counter strike: global offensive.

Miejsce spotkania: Austin Convention Center 500 E Cesar Chavez St, Austin, Texas 78701

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.