Nagroda za 5 lat gry w counter strike czyli Valve Coin

Nagroda za 5 lat gry

Nagroda za 5 lat gry w counter strike czyli Valve Coin

nagroda za 5 lat gry

 

Krótka notka:

Jesteś zapalonym graczem counter strike ? grasz już ponad 5 lat ? to znaczy że jesteś weteranem gry i należy Ci się wieniec laurowy za oddanie i konsekwentną grę, no może nie wieniec ale valve przygotowało coś znacznie ciekawszego a mianowicie monetę jak na obrazku powyżej.

valve coin:

czym więc jest valve coin ? jest to nagroda dla graczy posiadających konto na steam oraz grę counter strike dłużej niż 5 lat. Jeśli posiadasz takie konto to wchodzisz na link poniżej logujesz się na konto steam i wypełniasz formularz. W cs:go otrzymasz nagrodę w postaci monety przy nicku tak jak pozostałe medale za lata służby i tym podobne eventy a oprócz tego możesz zamówić pre-order prawdziwej monety (jak zaznacza valve niezwykle rzadkiej monety) zwracając uwagę na ilość kont założonych około 5 lat temu to rzeczywiście może się to okazać bardzo rzadki przedmiot. Moneta ma być perełką i orderem dla wieloletnich zasłużonych graczy którzy cenią sobie gadżety z gry counter strike, oczywiście valve shop działa już od dłuższego czasu więc znajdziesz tam różne ciekawe gadżety często jednak w dosyć wysokich cenach znajdują się tam najczęściej kubki, szklanki, koszulki, myszki z motywami z gry, podkładki i mnóstwo innych ciekawych rzeczy oflagowanych znakami valve i counter strike.

Cechy prawdziwej monety: 

-z czego jest zrobiona? – cynk odlewniczy / miedź

wielkość: średnica 63mm grubość: 3mm waga 55.7 grama

 

Nagroda za 5 lat gry Najważniejsze informacje:

-realne monety będą wysyłane pod koniec lipca

-konta posiadające jakiekolwiek blokady w tym vac ban nie są objęte promocją i nie można z tych kont zamówić monety. Jeżeli posiadasz jakiekolwiek inne blokady to również wstrzymaj się z zamówieniem i poczekaj aż miną.

-konto musi posiadać minimum 5 lat (data zakupy gry również musi przekraczać 5 lat)

-nie można zamówić więcej niż 1 monety na konto.

 

 

link: 

http://valvestore.welovefine.com/feature/csgo-collectible-five-year-veteran-coin.html

Readers Comments (1)

  1. Kasyno is my life 23 maja 2017 @ 12:11

    Dostał ktoś?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.