Hide and seek 10 najlepszych map z warsztatu 2017

Hide and seek 10 najlepszych map z warsztatu 2017

 

Hide and seek top 10 map 2017 czyli zestawienie 10 map do gry typu hide and seek innymi słowy do zabawy w chowanego. Która ostatnimi czasy zrobiła się bardzo popularna na warsztatowej scenie counter strike: global offensive. Redakcja csgofan.pl wybrała 10 naszym zdaniem najlepszych map do tego typu rozgrywki. Nie jest brana pod uwagę kolejność rosnąca według naszego upodobania ale raczej jest to zbiór 10 map które naszym zdaniem powinny się znaleźć w subskrybowanych u każdego fana hide and seek.

Hide and seek

Galeria to mapa z super mrocznym smaczkiem, mnóstwo ciemnych zakątków i szarych miejsc. Trudno dostępne lokacje idealne miejsca na kryjówki, naprawdę dopracowana i ciekawa mapa polecamy dla wszystkich fanów “chowanego” nasza ocena 6/6.

Hide and seek

Gallery

link do mapy:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=903165355

 

2.Nocturnal_V1

Nocturnal to może nie typowa mapa h&s ale warto ją odwiedzić aby chociażby pooglądać ciekawe aranżacje wnętrz wykonane przez autora i ładnie udekorowane lokacje.

Hide and seek

Hide and seek

link do mapy:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=901172791

 

3.Hide and seek Neighbor’s House

Czas na nieco jaśniejszą lokację czyli dom sąsiadów (Neighbor’s house) charakterystyczna mapa o dużych rozmiarach, nadaje się równie do treningów oraz rozgrywki typu arms race.

Hide and seek

Hide and seek Neighbor's House

link do mapy:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=907774267

 

4.Outside

Tym razem zabawa rozgrywa się w ciemną noc na zewnątrz, rozległa mapa i może niezbyt rozbudowana ale jest to pierwsza mapa tego autora i autor zobowiązał się ją często aktualizować więc myślę że warto od czasu do czasu odwiedzić tą pozycję i zobaczyć jakie zmiany i udogodnienia zostały wprowadzone.

Hide and seek Hide and seek

link do mapy:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=907119121

 

5.The Moving

Tym razem bardzo rozbudowana i rozległa mapa z systemem różnych ciemnych lokacji w tym piwnic. Kontenery, samochody, ciężarówki różnokolorowe pokoju ogólnie mnóstwo ciekawych miejsc.

Hide and seek Hide and seek

link do mapy:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=907407830&searchtext=

 

6.H&S

Mapa przypominająca nieco plac budowy z różnymi elementami i narzędziami tego właśnie typu: betoniarki, wózki widłowe i rolki przewodów izolowanych. Jest to mapa z 2015 roku jednak zyskała sobie sporo subskrybentów.

link do mapy:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=558564584

 

7.Toilet Hide

Tym razem mapa z toitoi’ami takimi jak na mapie cobblestone tyle że znajdziemy ich na mapie znacznie więcej. Ale nie będę się rozpisywał na temat tej mapy i jej możliwości bo można to zobaczyć na poniższym filmiku.

link do mapy:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=735174864

 

8.Construction

Construction to nowa mapa wyszła na światło dzienne 4 kwietnia 2017 i powoli zyskuje popularność wśród niszowych graczy hide and seek.

hide and seek hide and seek

link do mapy:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=897569607

 

9.Hide and seek The_Villa

Jedna z najładniejszych map, może nie jest tak dobra pod względem gry h&s ale na pewno ujrzymy na niej dużą dbałość o szczegóły i wygląd poszczególnych elementów. Jeśli chcemy pozwiedzać ładnie udekorowaną willę to właśnie ta mapa będzie idealna.

link do mapy:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=904266799

 

10.Hide and seek Great House

Ostatnia już mapa z naszego artykułu podobna nieco jeśli chodzi o styl do poprzedniej mapy jednak naszym zdaniem znacznie lepsza i bardziej dopracowana. Hide and seek gra się na niej bardzo przyjemnie i jest to super urozmaicenie dla typowo mrocznych survivalowych map.

link do mapy:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=897741059

Readers Comments (2)

  1. Dzięki za listę

  2. I pięknie fajne zestawienie pozdrawiam 😉

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.