Operacja Hydra w counter strike czyli nowa kampania

operacja hydra

Operacja Hydra w counter strike czyli nowa kampania

Operacja Hydra

Operacja Hydra Maj 2017

Informacje:

Jeśli ktoś logował się dzisiaj do gry to na pewno zauważył, że coś nowego pojawiło się w grze pojawiło się i to dosyć sporo update z 24.05.2017 to bardzo duży update wprowadzający sporo zmian w grze i wprowadzający przede wszystkim kampanie o kryptonimie Hydra. Całość prezentuje całkiem okazale więc warto sprawdzić najnowszą kampanię.

 

Hydra zarys operacji:

Hydra Jest to kampania przygotowana do robienia w dwóch graczy co utrudnia nieco rozgrywkę gdyż sami nie możemy rozpocząć meczu. Ma to też swoje plusy zabawa jest dużo bardziej przyjemna i bardziej ekskluzywna. Właściwie cały update opiera się o tą operację reszta zmian przy tej całej kampanii wydaje się być kosmetyczna. Operacja Hydra wprowadza unikatową formę rozgrywki gdzie wraz z jednym z naszych znajomych przechodzimy kolejne misje z operacji. Każda misja wygląda mniej więcej tak samo a mianowicie pojawiamy się wraz z naszym znajomym na mapie z tylko jednym bombsitem i naszym zadaniem jest chronienie go przed falami botów, które napływają na nas z różnych stron i próbują podłożyć bombę. W momencie gdy bot podłoży bombę automatycznie przegrywamy więc nie możemy do tego dopuścić. Dodatkowo każda misja wymaga czegoś konkretnego np. mamy zabić 15 przeciwników za pomocą ak-47 lub 10 przeciwników strzałem w głowę za pomocą desert eagla.

 

Hydra ciąg dalszy:

Mimo iż mamy do czynienia z botami to nieliczmy na to, że będzie to łatwe zadanie boty działają na bardzo wysokiej sztucznej inteligencji. A ich strzały są bardzo precyzyjne dodatkowo, dochodzi ich ilość która mała nie jest. Aby w ogóle rozpocząć operację Hydra musimy zakupić specjalną monetę, która zresztą zostanie w naszym ekwipunku. Nie można jej wymienić ani sprzedać jest to forma honorowego orderu za udział w operacji. Tak jak było to na poprzednich operacjach przykładowo bloodhunt. Dużym plusem są oczywiście dropy czyli możliwość otrzymania specjalnych skinów z operacji Hydra a także skrzynek również ze skinami. Do tychże skrzynek dodatkowo oczywiście musimy posiadać klucz.  Hydra coin czyli ten nasz cały order zdobywa kolejne poziomy czyli im więcej misji zrobimy tym wyższy mamy poziom naszej kampanii. Najwyższy poziom to poziom diamentowy “Diamond hydra”. Oczywiście operacja opiera się głównie o nowe mapy, które zostały wybrane przez valve a stworzone zostały przez użytkowników/graczy są one również dostępne bez “hydra coina” co znaczy, że nie musimy posiadać i płacić za niego aby zagrać na nowych mapach lub rozegrać na nich turniej.

Pozostałe zmiany:

-zredukowana obrażenia zadawane przez ump-45 na dalsze odległości

-gdy gramy deathmatcha i pojawia się bonusowa opcja broni z dodatkowymi punktami za kille to po kliknięciu zmiany nie respimy się w nowym miejscu

– naprawiono pewien bug w grze który odpowiadał za to, że można było strzelać przez gracza z naszej drużyny i nie ranić go.

-zmieniono kilka komend w konsoli

-od updatu można wyrzucać zeusa i podnosić go z ziemi.

-drobne zmiany na mapach

-zmieniono pewne spoty z lampami gdzie gracz mógł utknąć, teraz jest to niemożliwe

-zmieniono widok pewnych przedmiotów z dystansu aby były nieco bardziej wyraźne

 

Podsumowanie:

Cały update bardzo dużo wnosi w rozgrywkę i do świata counter strike, świadczy on o tym, że gra cały czas się rozwija i jak na topowy tytuł przystało jest i będzie często aktualizowana i dostosowywana do potrzeb graczy i do rozgrywek fair play. Kampania Hydra jest co prawda typowym żniwnym wyciąganiem kasy z graczy. Jednak uważamy, że sprawi wam mnóstwo frajdy i spędzonych na grze godzin wraz ze znajomymi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.