Counter Strike Update nowy tryb i koniec Hydry

Counter Strike Update

Counter Strike Update nowy tryb i koniec Hydry

Aktualizacja 13.11.17 

Ostatnia aktualizacja która została zrobiona w nocy dnia 13.11.17 wprowadziła trochę zmian szczególnie jeśli chodzi o matchmakingi i rozgrywki turniejowe a oprócz tego zakończyła się “Operacja Hydra”, która i tak była przedłużona dla spóźnialskich w promocji -30%.

 

Counter Strike update nowy tryb Wingman:

Wingman to zaczerpnięty a może wręcz sklonowany tryb z operacji Hydra gdzie gramy mecze 2 na 2 zamiast standardowych 5vs5. Jest to szczególnie fajna alternatywa na tzw. “shortach” czyli mapach z jednym bobsitem jak chociażby shortdust, czy shorttrain. Mapy które będą dostępne w tym trybie zamieszczamy poniżej. Mecze wingman są nieco krótszą alternatywą przez to, że właśnie gramy tylko po dwie osoby rundy są do 8 punktów na połowę, jeżeli obie drużyny zdobędą taką ilość punkt wtedy mamy remis podobnie jak na zwykłych matchmakingach. Co jest istotne i sprawdzone przez graczy to to, że nie możemy wykikować naszego towarzysza, możemy jedynie zagłosować za poddaniem się jeśli ten opuści mecz. Osobiście bardzo przypadł nam do gustu ten tryb rozgrywki gdyż nie musimy szukać już pięciu chętnych do gry znajomych, wystarczy jeden i możemy grać.

 

Wingman mapy:

  • Inferno
  • Cobblestone
  • Overpass
  • Shortdust
  • Train
  • Rialto
  • Luke

Oczywiście powyższe mapy zostały odpowiednio dostosowane do gry dla dwóch graczy, nie można sobie biegać po całej mapie i kampić byle gdzie. Jeden bombsite plus ograniczenia pola gry za które nie możemy wyjść.

 

Poprawki:

Wprowadzono też kilka poprawek i łatek bezpieczeństwa (gra wciąż jest dziurawa jeśli chodzi o hacki i boty). Aktualizacja podobno (według opinii graczy nie do końca to działa tak jak zamierzono lub jak oni by to widzieli) wprowadziła możliwość wyszukiwania meczy prime z odpowiednim trust rankiem gdzie gracze mają większą ilość przegranych godzin, większą niż przypuśćmy jakaś średnia dla danej rangi, bo jak wiadomo często zdarza się trafić na boty/hacki które są na wyższych rangach i mają przegrane 20-30 godzin co negatywnie i frustrująco wpływa na rozgrywkę.

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.