Device z powodów zdrowotnych wykluczony z turnieju Blast

device wykluczony

DEVICE z powodów zdrowotnych wykluczony z turnieju Blast

Device wykluczony:

Według informacji z serwisu HLTV Duński gracz drużyny Astralis nie zagra w turnieju Blast Pro Series, jest to oświadczenie sponsorów drużyny. Problemy ze zdrowiem Nicolai Device można było zauważyć już na poprzednim evencie jakim był IEM Oakland gdzie po pierwszym rozegranym meczu był hospitalizowany i szukano przyczyny jego “choroby”. Niestety jak się okazuje jego stan zdrowia nie jest najlepszy i oficjalnie ma nie zagrać w Blast Pro. Astralis zaczęło więc szukać zastępstwa za swojego głównego snajpera. Według oświadczenia trenera Daniego Sorensena “device’a” zastąpi Dennis Edman “dennis” (aktualnie przypisany do drużyny godsent).

Oświadczenie Daniego Sorensena: 

Danny w swoim oświadczenie mówi o niepokojącym stanie zdrowia Nikolai “Device” i jak sam twierdzi drużyna prawdopodobnie odczuje jego brak na turnieju. Jak wiemy jest to bardzo dobry snajper który wykazał się na niejednym turnieju więc pytanie czy rzeczywiście Dennisowi uda się zastąpić Device’a? Według dalszego oświadczenia dowiadujemy sie, że trwają już przygotowania do turnieju i drużyna zgrywa się z nowym graczem a na Devica czekają z utęsknieniem aż wyzdrowieje i wróci w pełni sił do profesjonalnej gry.

Choroba Device – A co na to Device?

Device jak sam mówi jest zaskoczony tym iż został wysłany na leczenie w Oakland a po wszystkim do domu, jak twierdzi sam czuje się lepiej ale musi przejść jeszcze sporo testów. Liczył, że będzie mógł zagrać w rodzimym kraju ale prognozy nie są zadowalające i wróci jak tylko jego stan zdrowia się unormuje. Nikolai liczy na to, że lekarze szybko przeprowadzą niezbędne testy i znajdą przyczynę jego “choroby”.

Jak aktualnie wygląda drużyna:

Oto aktualny skład Duńskiej drużyny  Astralis:

Peter “dupreeh” Rasmussen

Markus “Kjaerbye” Kjærbye

Lukas “gla1ve” Rossander

Jacob “Pimp” Winneche (ECS stand-in)

Andreas “Xyp9x” Højsleth

Dennis “dennis” Edman (BLAST stand-in) (Szwedzki gracz)

Danny “zonic” Sørensen (trener)

Nicolai “device” Reedtz (z powodów medycznych jest wstrzymany od wszelkich gier)

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.