IEM Katowice 2018 -nagroda 250 000 $ dla Fnatic

IEM Katowice 2018 fnatic 250 tysięcy dolarów wygranej cs:go

IEM Katowice 2018 -nagroda 250 000 $ dla Fnatic

 

Intel Extreme Master Katowice 2018

Światowej sławy turniej po raz kolejny odbył się w “Katowickim Spodku” gdzie gracze z całego świata walczyli o duże pule wygranych. Dla fanatyków counter strike zdobycie pierwszego miejsca w turnieju wiązało się z odbiorem nagrody rzędu 250,000 dolarów amerykańskich, tak więc bardzo przyzwoita sumka. O świetną pulę walczyli również gracze starcrafta 2 gdzie wygrana za 1 miejsce wynosiła 150,000$ a cała pula to 400,000$. Intel Extreme jak zawsze przyniósł niezapomniane emocje i patrząc na tabelki i podsumowania oraz na skróty meczy, gracze wykazali się nie lada pomysłowością i wolą walki. Zobaczymy świetne akcje graczy Fnatic ale także FazeClan oraz Astralis. Świetne clutche a nawet ace(penta kille) które przejdą do historii counter strike: global offensive. Niestety niezbyt miłą niespodzianką była informacja o naszej polskiej drużynie Virtus.Pro która niestety pozostała poza pierwszą dziesiątką.

Fnatic vs FaZe Clan

IEM Katowice 2018 Turniej Intel Extreme csgofan.pl

W całym turnieju wzięło udział 16 drużyn natomiast w wielkim finale zmierzyły się dwie bardzo silne drużyny a mianowicie Fnatic oraz Faze Clan które walczyły o mistrzostwo bardzo zaciekle. Pierwszą mapą z puli był cache gdzie FazeClan dosłownie zmiażdżył przeciwników wynikiem 16:5. Kolejna mapa “inferno” okazała się konikiem obu drużyn gdzie po dogrywkach wygrała drużyna Fnatic. Overpass również wypał korzystanie dla Szwedów po czym na przedostatniej mapie (Mirage) znów wygrał FazeClan. Decydującą mapą turnieju był Train gdzie walka była bardzo wyrównana i ostrożna widać było, jak bardzo ważny jest każdy punkt dla obu drużyn. Gra była wyrównana do samego końca tak więc emocje nie do opisania które koniec końców zakończyły się dogrywką i wygraną graczy Fnatic.

 

Turniej IEM Katowice 2018

Cały event to nie tylko counter strike: global offensive ale także inne gry, pokazy, promocje i ciekawe stoiska. Ciekawostką jest zbierający coraz więcej fanów PUBG gdzie pula nagród osiągnęła 50,000$ o którą walczyło 9 drużyn

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.