Faceit counter strike poradnik od podstaw

Faceit counter strike poradnik od podstaw

1.Informacje ogólne

Faceit to największy system rozgrywek planowanych i największa baza turniejowa dla graczy nie tylko counter strike global offensive ale także dota 2, leage of legends i baza ciągle rośnie. Faceit posiada swój własny system anticheat który wyłapuje oszustów znacznie lepiej niż system vac w normalnej rozgrywce turniejowej. Dodatkowym plusem faceita są znacznie szybsze serwery z tickratem 128 a nie tak jak w przypadku oryginalnych serwerów 64. Faceit na przestrzeni ostatniego roku bardzo się rozwinął szczególnie jeśli chodzi o prowadzone rozgrywki, system anticheat czy chociażby dodawanie znajomych i komunikacja ze smartfonem.

 

2. Instalacja i Rejestracja

Instalacja wygląda podobnie jak w serwisie steam pobieramy instalator z linku poniżej lub wpisujemy faceit w google i pobieramy ostatnią wersję faceita i tworzymy na nim konto.

zaczynamy od instalacji oprogramowania faceit/ możemy również grać bezpośrednio z przeglądarki a więc wchodzimy na link: https://www.faceit.com/

Następnie klikamy sign up lub zarejestruj jeśli jesteśmy na spolszczonej wersji strony:

rejestracja faceit

Możemy zarejestrować się po przez zwykły formularz rejestracyjny lub po przez facebooka nie wypełniając zbyt wiele pól. Polecam to zrobić przez facebooka jest to znacznie szybsze.

Po stworzeni konta logujemy się w aplikacji wybieramy grę w którą chcemy zagrać w moim przypadku będzie to counter strike global offensive.

Aby rozpocząć nasz pierwszy mecz na faceit klikamy z lewej strony na turniej i graj wybieramy czy chcemy grać solo czy z ekipą i rozpoczynamy naszą rozgrywkę.

faceit counter strike

 

3. faceit counter strike Najczęstsze błędy

Często spotykamy różnego rodzaju problemy gdy chcemy zagrać wspólnie. Jednym z błędów jest to, że gdy zaprosimy kogoś do grupy to jest on w niej nawet po wyjściu z faceita. Tak więc aby go ponownie zaprosić musi on wyjść z grupy i ponownie dołączyć do niej. Na załączonym screenie pokazane jest jak opuśćić grupę.

faceit csgofan.pl

Kolejnym błędem popełnianym przez początkujących użytkowników gdy chcemy zagrać w grupie jest niezainstalowany antycheat. Wśród graczy z naszej grupy. Po zainstalowaniu go należy przy wyłączonej grze kliknąć na ikonę w lewym dolnym rogu faceita. Oraz uruchomić antycheata tak aby jego ikona była zielona patrz obrazek niżej:

faceit antycheat

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.