Unreal Gold Klasyczny shooter za darmo

unreal gold za darmo steam csgofan

Unreal Gold Klasyczny shooter za darmo

Unreal Gold

Jest to jedna z tych kultowych gier, która zapisała się w historii FPS’ów a właściwie gier. Raczej nikomu nie trzeba bliżej opisywać tej gry ale dla młodszych pokoleń powiem iż była to jedna z najchętniej granych strzelanek mojej epoki. Gra pojawiła się na steamie a teraz możemy ją dodać do naszej biblioteki steam zupełnie za darmo. Przynajmniej przez kilka kolejnych dni, można powiedzieć iż jest to taki przedwczesny prezent na dzień dziecka.

 

Jak Zdobyć?

Wchodzimy po prostu na naszą platformę steam następnie na sklep i wyszukujemy grę Unreal Gold w wyszukiwarce steam. Następnie klikamy na zielony przycisk zagrać i gra zostaje przypisana do naszego konta. Należy się jednak śpieszyć gdyż oferta jest ograniczona czasowo i w każdej chwili może zniknąć.

 

Wymagania i informacje

Gra oczywiście w pełni kompatybilna z windowsem xp i 2000 wiadomo w końcu to klasyk. Tak więc nie powinno być problemu z jej odpaleniem nawet na wręcz archaicznych maszynach. Jeśli chodzi o grę to mamy około 47 misji dla wersji single player oraz  20 leveli w trybie multiplayer w pięciu różnych trybach. Do tego dosyć spory arsenał 13 broni, które pomogą nam unicestwić przeciwnika. Gra jest po wszystkich poprawkach i modyfikacji silnika graficznego (3d graphics).

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.