Aktualna lista działających stron Hazard csgo oraz ze skrzynkami

Aktualna lista działających stron Hazard csgo oraz ze skrzynkami

 

Aktualizacje valve a hazard

Wiele aktualizacji valve przeciwko hazardowi ograniczyło nieco rozwój pojawiających się jak grzyby po deszczu ruletek i sklepów ze skinami. Mimo to dużo stron nadal działa i funkcjonuje bez większych problemów. Listę takich stron znajdziecie w poniższych artykule. Minusy aktualizacji valve iż nałożone są różne restrykcje odnośnie handlu czasu pomiędzy wymianą graczy itp. Poważniejsze strony radzą sobie z tym za pomocą dużej ilości botów tutaj na plus zadziałała aktualizacja “Free to play”.Teraz tworzenie nowych kont i dodawanie do nich gry csgo to kwestia minuty, dwóch co przy wykorzystaniu skryptów umożliwia tworzenie tysięcy kont dziennie. Nadal musimy uważać na oszustów są strony, które będą próbowały wyłudzić nasze dane do logowania konta steam. Takich stron należy unikać gdyż łatwo możemy utracić przedmioty na które ciężko pracowaliśmy. Poprzednie listy znajdziemy tutaj: część z nich nadal działa.

Polecane i Aktywne strony gdzie możemy zagrać o nasze skiny

1.Hellcase

Bonus Code: csgofan

Link: https://hellcase.com/fcsgofan

Rodzaj bonus: 0,50$-1$

Dzienne bonus po pierwszej wpłacie w nieskończoność można codziennie odbierać free spina bez limitu(testowane przez nas od 2 lat najlepszy taki bonus w sieci)

Dzięki temu free bonusowi hellcase ląduje na 1 miejscu naszego rankingu. Ta strona jest też na 1 miejscu gdyż istnieje ponad 2 lata bez żadnych większych problemów czy wpadek. To chyba największy serwis ze skinami nie tylko dla csa ale i dla doty. Poniżej prezentujemy ile udało nam sie wyciągnąć skinów z tej strony wpłacając tylko 5$ depozytu. O hellcase już było wiele artykułów na naszej stronie tak więc zachęcamy do zapoznania się z historią tej strony i do zbierania darmowych bonusów dziennych.

dota hellcase csgofan

csgo:

wygrane w hellcase csgofan

 

2.gocase.pro

Bonus Code: csgofan

Rodzaj bonusu: od 1,5$ w górę przy użyciu naszego kodu. Bonus rośnie w raz z pulą naszych znajomych.

link: https://gocase.pro/csgofan

Ta strona pojawia się w naszym rankingu ze względu na duże bonusy dla nowych graczy. Także zachęcamy do korzystania póki są i działają.

go case darmowe skiny

3.Gamdom

Bonus code: csgofan

link: gamdom.com

Niezniszczalny gamdom nadal istnieje w nieco odświeżonej formie ale to chyba tutaj padały największe wygrane w ruletkach i crashu zaraz po najsłynniejszych double. Ta strona zajmuje w zasadzie drugie miejsce z gocase.pro ze względu na świetne bonusy dla graczy ale tych bardziej zapalonych. Na gamdomie zdobywasz level im więcej grasz i wpłacasz tym więcej dostajesz i to z dziennych nagród, rainów i wszelkich innych rozdań. Gamdom ma największy udział w ruletkach i crashu także warto sprawdzić nasze szczęście. Największe stawki jakie widziałem padają właśnie tutaj 1000000 punktów na minutę w obstawieniach.

csgo gamdom crash roulette csgofan

4. SkinOdds

Bonus code: csgofan

link: https://skinodds.com?r=csgofan

Ta strona pojawia się w rankingu głównie ze względu na to iż posiada api do g2a. Oprócz skinów csgofan mamy też tutaj słynnego pubga. Ceny skrzynek w zasadzie zaczynają się średnio od 1 dolara. Jest to świetna alternatywa dla wspomnianego wyżej hellcase.

skinodds skrzynki

5. CSgolive

Bonus Code: csgofanpl

link: https://www.csgolive.com/

Piąte miejsce dla csgolive tutaj do plusów należy zaliczyć przede wszystkim różne bonusy dodawane do konta oraz coś dla osób chcących zarobić na własnych skrzynkach. Case creator to nasze narzędzie do tworzenia własnych skrzynek. Mamy też do dyspozycji licznik który informuje nas ile udało nam się “zarobić” w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Istnieje również połączenie z g2a także możemy je wykorzystać do doładowania naszego konta w serwisie.

csgolive darmowe skiny

6. CaseShoot

link: http://caseshot.net/bonus4844

Można by rzec hellcase po wyglądzie możemy powiedzieć że serwis przypomina popularny serwis. Nawet program partnerski jest oparty o podobną drabinkę, mimo wszystko polecamy jako alternatywę dla numeru jeden. Również są darmowe free spiny ale tylko dla osób, które wpłacą 5$ i dodadzą do nicku link do strony.

7. Ezy

Promo Code: csgofan

link: https://ezy.com/?promo=csgofan

Bardzo ładna i dopieszczona graficznie strona ze skinami. Dlaczego dopiero siódma pozycja w rankingu przy dość bogatej liczbie funkcji ? Otóż póki co nie przetestowaliśmy opcji wypłat więc nie wiemy jak szybko one funkcjonują tak więc ta strona jest dla nas pod znakiem zapytania. Jeśli komuś uda się wcześniej wypłacić jakiś skin możecie wysyłać dowody wypłat do nas przez facebookowego fanpaga: https://www.facebook.com/csgofanpl/

ezy darmowe skiny

8. csgoempire

link: https://csgoempire.com/

Strona już kilkukrotnie przez nas reklamowana istnieje ponad 4 lata. Bardzo dużo różnych funkcji do zdobywania darmowych skinów i skrzyneczek. Minusem są zmiany wprowadzone rzekome przez przeciążenia ich serwerów przez co nie działają kody promocyjne na stronie. Po za tym serwis działa raczej sprawnie. Do plusów warto też dodać wciąż działającą ruletkę która już poznikała z wielu serwisów.

csgoempire darmowe skiny

9.WTFSkins

Bonus Code: csgofanpl

Link: https://www.wtfskins.com/

Rodzaj bonusu: 0.25

Klon popularnego niegdyś csgoroll z grami takimi jak ruletka, jackpot czy crash. Ilość graczy na godzinę waha się w granicach 200-500. Mnogość funkcji i opcji warto skorzystać z darmowego bonusu chociażby dla zabawy.

wtf skins darmowe skiny

10. csgo500

Bonus code: CSGOFANPL

link: https://csgo500.com/

Najlepsza ruletka w sieci na ostatniej pozycji z racji tego że nie było żadnych zaawansowanych funkcji oraz brak możliwości normalnego zakupy skinów. Jednak jest to długo działająca ruletka i nigdy nie zauważyłem by były z nią jakiekolwiek problemy. Świadczy też o tym liczba graczy gdzie średnio online jest ponad 1000 graczy. Jest to też nietypowa ruletka która wydaje się być bardziej przyjazna dla graczy gdyż obstawia się tzw. mnożnik który jeśli zostanie trafiony to tyle razy pomnoży naszą włożoną stawkę. Innymi słowy stawiamy 1000 na mnożnik 5x jeśli trafimy zyskujemy 5000 jeśli nie trafimy tracimy włożony 1000. Dodatkową nowością jest tutaj crash tak więc zostawiłem na koniec rankingu tak naprawdę największą perełkę tych wszystkich ruletek.

csgo500 crash

Readers Comments (1)

  1. Dzięki za listę! Mała sugestia – aktualizujcie ja na bieżąco. Będę tu na pewno zaglądał 🙂

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.