Sk.Gaming wygrywa w finale ESL Sezon 6

sk.gaming wygrywa esl puchar sezonu 6

Sk.Gaming wygrywa w finale ESL Sezon 6

Informacje o turnieju:

Turniej ESL to jeden z najpopularniejszych turniejów jakie odbywają się na scenie counter strike’a. Zakończył się właśnie szósty sezon tego turnieju gdzie zmierzyły się ze sobą największe sławy sceny cs:go. Pula na wygrane w turnieju osiągnęła 1 milion dolarów więc było o co walczyć. Turniej odbył się w Odense w Danii na wielofunkcyjnej hali widowiskowo-sportowej, która uprzednio została odpowiednio przygotowana do turnieju ligi ESL. Organizatorami turnieju byli ESL oraz ESEA . Mapy w puli gry to standardowe mapy turniejowe: Cache •Inferno • Cobblestone •   Nuke • Mirage • Overpass • Train.

trybuny esl pro leage 6

Sk.Gaming wygrywa finał ESL:

Półfinał dla Brazylijczyków okazał się pestką rozgromili drużynę Misfits 2:0 wygrali obie mapy z wynikami 16:6 na Cobblestone i 16:1 na Overpass. W finałowym starciu Sk.Gaming walczyło z graczami z Faze-Clan’u dwie pierwsze mapy również poszły bez większego trudu dla Sk.Gaming trzecia natomiast dawała nadzieję fanom Faze gdyż zakończyła się wynikiem 15:15 i dogrywką.  Niestety gracze Faze w dogrywce zdobyli jedynie jeden punkt co finalnie zakończyło się wygraną Brazylijskiej drużyny Sk.Gaming. Cały mecz można było obejrzeć tutaj:

 

Sk.Gaming jako drużyna pokazała naprawdę wysoki poziom gry w całym turnieju i jak widać w ich ostatnich poczynaniach są faworytem na większości granych turniejów. Szczególnie akcje Fallena okazały się w meczu kluczowe, akcje z agresywnymi pushami z awp okazały się być bardzo dobre i w większości opłacalne dla całej drużyny za równo pod względem informacji jak i szybkich fragów wpadających zaraz an początku rundy.

fallen cold zera pucharpuchar esl pro leage 6

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.