Koparka skinów do cs:go czyli mining w counter strike

koparka skinów csgofan hellcase

Wykop skina do cs:go czyli mining w counter strike

 

Mining – Kryptowaluty

Ostatnio dużo słyszy się o kopaniu kryptowalut bitcoina /ethereum itp pochodnych altcoinów. Jest to bardzo szeroki temat dlatego firma, która prowadzi stronę ze skinami hellcase.com postanowiła wykorzystać tą gałąź gospodarki dla swoich zysków. A mianowicie większość zapalonych graczy cs:go ma całkiem dobry sprzęt do grania ( głównie chodzi o kartę graficzną oraz procesor ) a co za tym idzie są to doskonałe urządzenia do kopania kryptowalut, tak więc stworzono prawdopodobnie pierwszego skino-minera ( którego w dalszej części artykułu będziemy nazywać koparka skinów ) w dziejach cs:go i kryptowalut.

 

Wykop skina – mining skinów

Koparka skinów :

Dobra ale na czym to polega i w jaki sposób zdobywamy nasze skiny ? czy też paczki ze skinami ? Otóż jest to bardzo proste instalujemy oprogramowanie GLDFY stworzone specjalnie z myślą o graczach cs:go chociaż prawdopodobnie niedługo zobaczymy też PUBGA jeśli projekt okaże się opłacalny.  Logujemy się do naszego konta steam program wykryje jakie mamy zainstalowane karty graficzne w systemie zaznaczamy których chcemy użyć do kopania. Kolejna sprawa to wybieramy jaką skrzynkę ze skinami chcemy wykopać im droższa tym dłużej będziemy ją kopać. Finalnie klikamy przycisk start i patrzymy na rezultaty. Zastanawiasz się jaki zysk mają z tego twórcy minera? Otóż dosyć spory im więcej ludzi zaangażowanych w projekt tym więcej zarabiają. Użyczamy “mocy obliczeniowej naszego komputera- karty graficznej/procesora. Firma kopie daną kryptowalutę przypuśćmy monero zarabia na tym nieco, a może i znacznie więcej niż gdybyśmy kopali np. minergatem czy innymi minerami samą kryptowalutę. Po czym prawdopodobnie sprzedają krypotwaluty na giełdzie a my dostajemy prowizję w formie skinów.

Kluczowe pytania :

Czy to się opłaca ? I czy nasza karta graficzna lub komputer może ulec zniszczeniu przez takie zabiegi ? Otóż i tak i nie, kopiąc przypuśćmy oprogramowaniem minergate zarobimy znacznie więcej. Jednak to już będzie wymagało nieco naszej wiedzy w tym wiedzy jak później sprzedać daną kryptowalutę (kantory internetowe). Plusem pomysłu i całego projektu dla zwykłego użytkownika jest na pewno to że możemy ustawić program np. w nocy gdy śpimy. A rano rozpakowywać skrzynki ze skinami (jeśli mamy odpowiednio dobry sprzęt). Jeśli chodzi o kwestię uszkodzeń sprzętu to program wykorzystuje w dużym stopniu naszą kartę graficzną przez co może doprowadzić do jej przegrzania. (będzie ona pracować na wysokich obrotach jednak możemy regulować moc i zmniejszać ją lub zwiększać co przekłada się na szybkość kopania). Tak więc zanim zaczniecie kopać skiny upewnił bym się,  że nasza karta graficzna lub inne podzespoły są nadal na gwarancji.

Posumowując :

Program jest idealny dla osób chcących pobawić się w mining i zdobyć kilka darmowych skinów. Jeśli obawiamy się o nasz sprzęt odradzał bym używanie tego oprogramowania. Dodatkowo w serwisie hellcase możemy odbierać za darmo kredyty lub skrzynkę dzięki naszemu programowi afilacyjnemu który znajdziecie tutaj:

Piekielne promocje skinów czyli Hellcase

 

Szybka instrukcja:

koparka skinów GLDFY:

  1. Wchodzimy na poniższy link:
  2. https://hellcase.gldfy.com
  3. Wybieramy jakie oprogramowanie chcemy pobrać czyli wersję 32 lub 64 bitową w zależności od naszego systemu operacyjnego. ( możemy również wybrać wersję portable aby nie instalować oprogramowania na naszym komputerze)
  4. Instalujemy/Uruchamiamy
  5. Logujemy się naszym kontem steam.
  6. Wklejamy kod id który nam się wyświetli w górny pasek i rozpoczynamy kopanie klikając start
  7. Na dole mamy informację ile kredytów jesteśmy w stanie wykopać w ciągu jednego dnia oraz suwak do ustawiania mocy jaką chcemy użyć do kopania
  8. geforce 750 ti kopanie skinów darmowe skiny
  9. Skrzynki które są do wyboru można zmieniać w trakcie kopania dopóki nie wykopiemy odpowiedniej ilości możemy dowolnie je zmieniać nie tracąc kredytów
  10. Gdy wykopiemy wymaganą ilość kredytów wybieramy skrzynkę i otwieramy zadziała to przez serwis: Hellcase jeden z największych portali ze skinami do cs:go.

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.