Turniej Eleague Major Boston 2018 już po eliminacjach

Eleague 2018 major boston atlanta

Turniej Eleague Major Boston 2018 już po eliminacjach

 

O turnieju:

Turniej Eleague to praktycznie pierwszy największy event związany z cs:go w 2018 roku. Jest to doskonałe rozpoczęcie roku turniejowego w cs:go dla wszystkich fanów mecze rozgrywane będą w Atlancie oraz Bostonie. Oczywiście jest o co powalczyć bo pula to jak to na Eleague przystało jest równa 1,000,000$. Z czego 500,000$ dostaje zwycięska drużyna wraz z tytułem “Legendy Eleague Major Boston 2018”.  Prawdopodobnie jak zwykle również część zysków związana chociażby ze sprzedaży naklejek na skiny z całego eventa również trafi do drużyn.

 

Eleague 2018 Eliminacje:

12-15 stycznia to faza eliminacyjna gdzie wyłonione zostały drużyny do kolejnej fazy grupowej.  Wszystkie mecze tutaj są jako best of one. Czyli tylko jedna mapa decyduje o tym czy drużyna przechodzi dalej czy nie. Oczywiście w turnieju wzięły udział najpopularniejsze drużyny z całego świata oraz te, które zdobyły status legendy podczas turnieju PGL. Łącznie z drużyną Virtus.Pro którym jak zwykle życzymy powodzenia.

 

Eleague 2018 Faza Grupowa:

19-22 stycznia kończy się faza grupowa gdzie wyłonione zostaną drużyny które zagrają w finale BO3 czyli najlepsza drużyna na 3 mapach. W fazie grupowej również występuje ten sam typ eliminacji czyli jedna mapa i 8 najlepszych drużyn przechodzi do finału.

 

Eleague 2018 Finały:

Pierwsze dwie fazy eliminacyjna oraz grupowa odbyły się w Atlancie, finał natomiast odbędzie się 26-28 stycznia w Bostonie. Wszystkie 8 drużyn które dostaną się do finału w Bostonie uzyskają tytuł Legendy turnieju dokładnie tak jak na turnieju PGL Kraków 2017. Jeśli chodzi o rozgrywane mapy są to standardowe mapy turniejowe tak jak np. mirage, cache, train, nuke, cobblestone, overpass oraz inferno. Finał dostarczy nam na pewno mnóstwo emocji bo drużyny mają o co powalczyć. Jeśli nie udało Ci się dostać biletów na turniej nie martwcie się. Oglądając mecz czy to na telefonie z odpowiednio skonfigurowanym twitchem czy na komputerze/laptopie z platformą steam i grą: cs:go masz szansę zdobyć pamiątki z turnieju. Wystarczy że uruchomisz grę i włączysz oglądanie meczu tak więc zachęcamy do kibicowania i życzymy powodzenia w zdobywaniu pamiątek.

 

Lista komentatorów na turnieju: 

Be the first to comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.